HABER ARŞİVİ

BU NE SÜRAT AHMET?
İZMİR Büyükşehir Belediyespor’un genç atleti Ahmet Kasap, henüz 9 ay önce çıktığı atletizm pistinde ...

TUNCAY'DAN BRONZ
GENÇ Erkekler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz Tuncay Besler, üçüncülük kürsüsüne çık...

TSK:64 İZMİR BŞB:45
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 19 sayı farkla mağlup oldu.

OSMANGAZİ:23 İZMİR BŞB:29
BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda Bursa temsilcisini 6 sayı farkla mağlup etti.

F.BAHÇE:79 İZMİR BŞB:57
BAYAN Basketbol Takımımız, eleme grubu beşinci maçında Fenerbahçe Gelişim'e 79-57 yenildi.

BU MUTLULUK BİZİM
ENGELLİ Boccia Türkiye Şampiyonası'nda BC5'te Mehmet Gülseroğlu şampiyon olurken, BC2'de ise Mustafa...

HEDEFİ VURDUK
8. Kahraman Bagatır İlkbahar Okları Türkiye Kupası Yarışmasında kulübümüz üç altın, bir gümüş ve bir...

MİNDERDE FİNALLERDEYİZ
11-12 yaş Serbest Güreş Grup Müsabakalarında 4 sporcumuz finallere katılmaya hak kazandı.

KUŞAK HEYECANI
CELAL Atik Spor Salonu'nda gerçekleşen kuşak sınavında 80 judo sporcumuz, başarılı olarak katılım be...

SELKA:34 İZMİR BŞB:31
ERKEK Hentbol Takımımız, deplasmanda Eskişehir Selka'ya 3 farkla kaybetti.

AGÜ:49 İZMİR BŞB:73
BAYAN Basketbol Takımımız, eleme grubu dördüncü maçında Abdullah Gül Üniversite'sini faklı yendi.

İZMİR BŞB:4 AYYILDIZ:0
AMPUTE Takımımız, evinde rakibini 4-0 yenerek liderliğe yükseldi.

İZMİR BŞB:77 YOSK:59
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, Yalova'yı 18 sayı farkla yenerek büyük sevinç yaşadı.

6 GÜREŞÇİ FİNALDE
14-15 Yaş Serbest Güreş Grup Müsabakaları'nda kulübümüz sporcuları başarılı olarak Antalya'daki Türk...

BUCA'DA YENİ DÖNEM
İZMİR Sosyal Yaşam Kampusü'nde gerçekleştireceğimiz yüzme ve salon sporları spor okulu eğitimleri 8 ...

3 MADALYA 1 REKOR
ARTİSTİK Buz Pateni Anadolu Yarışması'nda kulübümüz sporcuları iki birincilik ve 1 ikincilik elde et...

SUALTINDA MİLLİ SEVİNÇ
SUALTI Ragbisi erkek ve bayan takımlarımızdan 9 sporcu, milli takım aday kadrosuna çağırıldı.

İREM FİNALLERE KALDI
TEKVANDO Takımımızın başarılı sporcusu İrem Bekdaş, Okullararası Gençler Grup Müsabakaları'nda birin...

G.ANTEP BŞB:74 İZMİR BŞB:65
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 9 sayı farkla mağlup oldu.

G.ANTEP:0 İZMİR BŞB:2
AMPUTE Takımımız rakibini Gökhan'ın attığı iki golle yendi.

ÇİÇEK AVRUPA ŞAMPİYONU
İZMİR Büyükşehir Belediyesporlu Çiçek Akyüz, tüm rakiplerini yenerek altın madalyanın sahibi oldu.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10