HABER ARŞİVİ

CANINIZ SAĞOLSUN
Genç Erkek Basketbol Takımımız, yarı final maçında karşılaştığı Amerikan Koleji'ne 72-59 yenildi. Ma...

YASEMİN DÜNYA 3.'SÜ
OKÇULUK Dünya Kupası 2.Ayak yarışmasında okçumuz Yasemin Ecem Anagöz, Mete Gazoz ile birlikte bronz ...

İLK DÖRTTEYİZ
Genç Erkek Basketbol Takımımız, çeyrek final maçında karşılaştığı Akademi İstanbul'u 68-34 yendi.Mav...

MİLLİ SEVİNÇ
BAYAN Hentbol Takımımızdan 3 sporcu, A Milli Takımımızın aday kadrosuna çağrıldı.

ARAMIZDA ENGEL YOK
BÜYÜKŞEHİR Belediyesi'nin, engelliler ve aileleri için kurduğu iftar sofrasına rekor sayıda davetli ...

ÇEYREK FİNALDEYİZ
Genç Erkek Basketbol Takımımız, Öbek Boğaziçi Okulları'nı 56-48 yenerek çeyrek final de Akademi İsta...

GENÇLER ADIM ADIM
İZMİR Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek Basketbol Takımı, grubunu ikinci sırada tamamladı. Perşembe...

YILDIZLARDA İKİNCİLİK
TÜRKİYE Yıldız Kızlar Hentbol Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz ikinci oldu.

POTADA SEÇMELER VAR
BASKETBOL Erkek ve Bayan Takımlarımız, altyapı takımları için 2 Haziran Cumartesi günü Celal Atik Sp...

HAYDİ GENÇLER
İZMİR Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek Basketbol Takımı'nın Türkiye Şampiyonası'ndaki rakipleri be...

ONE NATION CUP COŞKUSU
İzmir Büyükşehir Belediyespor, daha önce 2 kez şampiyon olduğu dev organizasyonda bu kez Japonya'da ...

İZMİR BŞB:11 İSTANBUL BBSK:2
BUZ Hokeyi Takımımız, evinde İstanbul BBSK'yi 11-2 gibi farklı bir skorla yenerek Genç Erkekler Batı...

ARDESEN:42 İZMİR BŞB:34
BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda rakibine 8 sayı farkla mağlup oldu.

PLAY-OFF'DAYIZ
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Avukat Destekli Engelliler'e 76-64 yenilmesine ...

ŞENLİK GİBİ
ARTİSTİK Buz Pateni ve sekronize sporcularımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını ren...

99. YIL COŞKUSU
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınız kutlu olsun.

BUZDA ŞÖLEN
ULUSLARARASI Buz Sporları Salonu’nda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlık Spor Bayramı buz sporcuların...

ATEŞ SAVAŞÇILARI YEŞİL SAHADA
İZMİR’in gözüpek itfaiyecileri, görevi başında şehit düşen mesai arkadaşları adına düzenledikleri fu...

ANLAMLI ZİYARET
ALTINORDU U12 Takımı, Engelliler Haftası etkinlikleri çerçevesinde Tekerlekli Sandalye Basketbol Tak...

YÜZÜNÜZ GÜLSÜN
Yönetim Kurulumuz 10-16 Mayıs tarihleri arasındaki ‘Engelliler Haftası’ kapsamında engelli sporcular...

ESKRİMDE MADALYA
İSTANBUL'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Açık Turnuvası'nda sporcularımız Selin Naz Öcek, Alp Den...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10