HABER ARŞİVİ

TARİHİ GURUR
TÜRKİYE'de okçuluk denince akla ilk gelen isim olan sporcumuz Yasemin Ecem Anagöz, kategorisinde dün...

TATAMİDE KÜRSÜDEYİZ
GENÇLER Türkiye Judo Şampiyonası’nda kulübümüzden Yağmur Şengül ve Burak Mecit bronz madalya kazandı...

ÇİFTE BAŞARI
MİNİKLER Salon Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda Sıla Özdemir Türkiye Şampiyonu olurken, kız takımımız...

İZMİR BŞB:24 BEŞİKTAŞ:28
ERKEK Hentbol Takımımız, ligin on dördüncü haftasında Beşiktaş Mogaz'a 4 sayı farkla mağlup oldu.

TÜRK SPORU DOKTORUNU KAYBETTİ
İZMİR ve Türkiye'nin en önemli hekimlerinden Op. Dr. Bülent Zeren'i yitirmenin büyük üzüntüsünü yaşı...

İZMİR BŞB:23 OSMANGAZİ:20
BAYAN Hentbol Takımımız, evinde Bursa temsilcisini mağlup etti.

ARGE:39 İZMİR BŞB:80
BAYAN Basketbol Takımımız, Eskişehir deplasmanında Arge Basketbol'u farklı mağlup etti.

SALİHLİ BLD:0 İZMİR BŞB:3
VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini set vermeden yendi.

İZMİR BŞB:90 Ş.URFA BŞB:56
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, Şanlıurfa temsilcisini farklı yendi.

İKİNCİ TURDAYIZ
ERKEKLER Hentbol Süper Gençler Ligi'nde kulübümüz adını bir tura yazdırdı.

U12'LER PLAY-OFF'TA
FUTBOL Altyapı Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim Ligi M grubunu üçüncü sırada tamamlayarak play-off'...

ÇİFTE MADALYA
BAŞARILI atletimiz Yasemin Zehra Börekçi, Turkcell Türkiye U20 Salon Şampiyonası'nda iki gümüş madal...

İZMİR BŞB:5 ZEYTİNBURNU:3
BUZ Hokeyi Takımımız, Gençler Ligi'nde Zeytinburnu BSK'yı son 10 dakikada bulduğu gollerle yendi.

İZMİR BŞB:84 TOROSLAR:43
BAYAN Basketbol Takımımız, kendi evinde ağırladığı Torsoslar Belediyesi'ni 41 sayı farkla yendi.

LİGİ 4. BİTİRDİK
FUTBOL Takımımız, ligin son haftasında İlkadımspor'u hükmen yendi ancak play-off'u bir puanla kaçırd...

İZMİR BŞB:11 G.PATENLER:4
BUZ Hokeyi Takımımız, Gençler Ligi'nde Gümüş Patenleri son periyottaki iyi oyunuyla yendi.

İZMİR BŞB:3 BALIKESİR DSİ:1
BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında Balıkesir temsilcisini 3-1'lik setle yendi.

BU GURUR YASEMİN’İN
TSYD İzmir Şubesi, bu yıl yedincisi düzenlenen TSYD Ege’de Yılın Spor Ödülleri’nde sporcumuz Yasemin...

TATAMİDE MİLLİ GURUR
ÜMİTLER Türkiye Judo Şampiyonası’nda kulübümüzden 5 sporcu milli takım kadrosunda yer aldı.

SATRANÇTA İKİ MİLLİ
TÜRKİYE Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda kulübümüz sporcuları Ezgi Mutlu ve Yankı Taşpı...

EPE'DE KÜRSÜDEYİZ
U17 Federasyon Kupası müsabakalarında, eskrimcimiz Yiğit Emre Tanrıverdi kürsüye çıktı.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10