HABER ARŞİVİ

KUBİLAY ANISINA..
İZMİR Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehit Asteğmen Kubilay anısına düzenlenen “Cumhuriyet Şehitle...

ZORLU RANDEVU
İZMİR BŞB Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız ve Bayan Basketbol Takımımız, hafta sonunda iki ön...

KOCAOĞLU'NA ONUR ÖDÜLÜ
TÜRFAD İzmir Şubesi tarafından verilen "İnsanlar Yaşarken de Anılmalıdır" ödüllerinde Büyükşehir Bel...

VEFAT VE BAŞ SAĞLIĞI
KULÜBÜMÜZ Yönetim Kurulu Üyesi Serpil Ötücü'nün annesinin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendi...

TENİSTE MADALYA
AYDIN'da düzenlenen Büyükler Haftasonu Turnuvası'nda tenisçimiz Kerim Hepbaytaş, ikinci olarak gümüş...

HER KATEGORİDE ŞAMPİYONUZ
MASA Tenisi Takımımız, Gençler İl Birinciliği müsabakalarında kürsüden inmedi.

3 KUPA 2 MADALYA
OKÇULUK Salon Federasyon Kupası'nda kulübümüz başarılı sonuçların altına imza attı.

TEBRİKLER ONUR
GÜREŞ Takımımızdan sporcumuz Onur Demir tüm rakiplerini yenerek birincilik elde etti

BEYKOZ: 30 İZMİR BŞB:35
ERKEK Hentbol Takımımız, deplasmanda İstanbul temsilcisini 5 sayı farkla mağlup etti.

MURATPAŞA:26 İZMİR BŞB:24
KADINLAR Süper Ligi'nde mücadele eden Hentbol Takımımız, deplasmanda Muratpaşa Belediyesi'ne 2 sayı ...

ŞAHİNBEY:7 İZMİR BŞB:1
AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şahinbey Engelliler'e 7-1 mağlup oldu.

İZMİR BŞB:97 ARGE: 47
BAYAN Basketbol Takımımız, kendi evinde ağırladığı Arge Basketbol'u 50 sayı farkla yendi.

BORNOVASPOR:0 İZMİR BŞB:5
FUTBOL Takımımız, deplamanda Bornova ekibini farklı mağlup etti.

GALİBİYET SERİMİZ SÜRÜYOR
BUZ Hokeyi Gençler Ligi'nde takımımız, bu hafta sonu oynadığı Kocaeli GH'yi farklı yendi.

İZMİR BŞB:94 YALOVA ENG:20
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, sahasında Yalova Engelliler'i farklı mağlup etti.

ÇİFTE ÖDÜL
İZMİR Türk Koleji'nin bu yıl 8. kez düzenlediği “Bahattin Tatiş - Yarınlarda Var Olmak" ödül törenin...

ESKİŞEHİR:34 İZMİR BŞB:36
ERKEK Hentbol Takımımız, Türkiye Kupası ikinci tur son maçından galip gelerek adını bir üst tura yaz...

İZMİR BŞB:33 ADIYAMAN BLD:32
ERKEK Hentbol Takımımız, Türkiye Kupası ikinci tur ilk maçında Adıyaman Belediyesi'ni 1 sayı farkla ...

GÜREŞTE MADALYA AVI
GÜREŞ Takımız, Kadir Alkanat adına düzenlenen turnuvada 11 madalya kazanırken, takım olarak da şamp...

ESKRİMDE İKİ MADALYA
SPORCULARIMIZ Mine Yıldız ve Deniz Öcek, Eskrim Açık Turnuvası'nda gümüş madalya kazandı.

SARIYER BLD:3 İZMİR BŞB:0
BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekibine kaybetti.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10