HABER ARŞİVİ

KARABÜK: 77 İZMİR BŞB:69
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 8 sayı farkla mağlup oldu.

İZMİR BŞB:0 ŞAHİNBEY:5
AMPUTE Takımımız, evinde rakibine farklı mağlup oldu.

İZMİR BŞB: 69 MENEMEN:47
BAYAN Basketbol Takımımız, sahasında rakibini farklı yenerek namağlup liderliğini devam ettirdi.

İZMİR BŞB: 25 ARDEŞEN: 25
BAYAN Hentbol Takımımız, sahasında Ardeşen ile berabere kaldı.

İZMİR BŞB: 71 MANİSA BLD: 86
ERKEK Basketbol Takımımız, Manisa Belediye’ye 15 sayı farkla yenildi.

KARABAĞLAR:1 İZMİR BŞB:5
FUTBOL Takımımız, Karabağlar Eski İzmirspor'u beş golle geçti.

SEKRONİZE BAŞARI
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te düzenlenen Senkronize Buz Pateni Türkiye Şampiyonası’nda bir...

KUBİLAY ANISINA KOŞACAKLAR
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehit Asteğmen Kubilay anısına düzenlenen “Cumhuriyet Şehitle...

BAŞKAN GENÇ'E SÜRPRİZ
BAŞKANIMIZ Pervin Şenel Genç'e Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız imzalı forma hediye etti.

SENKRONİZEDE ÜÇ MADALYA
SENKRONİZE Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz kürsüden inmedi.

İZMİR BŞB:1 BAHÇELİEVLER:3
BAYAN Voleybol Takımımız, İstanbul temsilcisine 3-1'lik skorla yenildi.

ANADOLU ÜNV:32 İZMİR BŞB:34
BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda Eskişehir temsilcisini 2 sayı farkla yendi.

İZMİR BŞB:2 KONYA ENG:2
AMPUTE Takımımız 2-1 öne geçtiği karşılaşmada son dakikada kalesinde gördüğü golle sahadan 1 puan il...

İZMİR BŞB:4 BOZYAKASPOR:2
FUTBOL takımımız 13.hafta maçında Muharrem'in hat-trick yaptığı karşılaşmada rakibini yendi.

İZMİR BŞB:77 ANTALYA BŞB:48
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, evinde Antalya BŞB'yi 29 sayı farkla yenerek üst üste 3. ma...

MİNDERDE İKİNCİ OLDUK
YAKLAŞIK iki hafta önce vefat eden Milli Güreşçi Kadir Alkanat adına düzenlenen Minik Erkekler Serbe...

UPS:79 İZMİR BŞB:59
ERKEK Basketbol Takımımız, İstanbul deplasmanda rakibine farklı skorla yenildi.

BUZDA BAŞARILIYIZ
KOCAELİ’de düzenlenen Artistik Buz Pateni Test yarışmalarında üç sporcumuz başarılı oldu.

EPEDE İKİ MADALYA DAHA
MİNİKLER Epe Eskrim Turnuvası'nda sporcularımız Murat Meriç ve Mert Ahmet Koç kürsüye çıktı.

TENİSTE BİRİNCİLİK
GÖCEK Büyükler Haftasonu Tenis Turnuvası'nda sporcumuz Kerim Hepbaytaş üçüncü grup birincisi oldu.

KILIÇTA MADALYA GELDİ
ANKARA’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Kılıç Açık Turnuvası'nda sporcumuz Melahat Irmak Şe...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10