HABER ARŞİVİ

İZMİR BŞB:0 MARMARA:3
VOLEYBOL Takımımız, evinde karşılaştığı Mehmet Erdem Marmara Akademi'ye 3-0 kaybetti.

İZMİR BŞB:65 KOCAELİ:50
BASKETBOL Bölgesel Ligi'nde mücadele eden Bayan Takımımız, Kocaeli temsilcisini yenerek lige galibiy...

ERZURUM BŞB:2 İZMİR BŞB:6
BUZ Hokeyi Takımımız, DİDİ Süper Ligin'deki dördüncü maçında Erzurum BŞB'yi farklı yendi.

NARMAN:12 İZMİR BŞB:3
BUZ Hokeyi Takımımız, DİDİ Süper Ligin'deki üçüncü maçında Narmanspor'a farklı mağlup oldu.

1907 F.BAHÇE:61 İZMİR BŞB:56
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Süper Ligi beşinci maçında takımımız, sarı-laciverlilere 5 sayıyla yen...

MYK HENTBOL:30 İZMİR BŞB:25
ERKEK Hentbol Takımımız, ligin sekizinci haftasında MYK Hentbol'a 5 sayı farkla mağlup oldu.

CEYLANSPOR:2 İZMİR BŞB:3
FUTBOL Takımımız, 90. dakikada bulduğu gol ile Ceylanspor'u 3-2 mağlup etti.

BUZU ERİTTİK
ARTİSTİK Buz Pateni Gazi Mustafa Kemal Atatürk Ümitler Şampiyonası'nda 4 altın, 2 gümüş ve 3 bronz m...

AVRUPA'DAN BRONZ GELDİ
BAŞARILI sporcumuz Esra Akbulak, Ümitler Avrupa Tekvando Şampiyonası'nda üçüncülük elde etti.

HOKEYCİLERDEN 2'DE 2
BUZ Hokeyi Takımımız, Cumartesi ve Pazar günü oynanan karşılaşmalardan galip ayrıldı.

İZMİR BŞB:2 YOLSPOR:2
FUTBOL Takımımız, sahasında Yolspor'la 2-2 berabere kaldı.

KARŞIYAKA:3 İZMİR BŞB:0
BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda Karşıyaka'ya 3-0 yenildi.

AKSARAY:30 İZMİR BŞB:29
KADINLAR Süper Ligi'nde mücadele eden Hentbol Takımımız, deplasmanda Aksaray Belediyespor'a 30-29 ka...

İZMİR BŞB:22 ANTALYASPOR:28
ERKEK Hentbol Takımımız, ligin yedinci haftasında Antalyaspor’a 22-28 mağlup oldu.

İZMİR BŞB: 73 GAZİŞEHİR:77
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Süper Ligi dördüncü maçında takımımız, Gazişehir Gaziantep'e 4 sayıyla...

ZAMANIN DURDUĞU AN
ULU önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 80. yıldönümünde İzmir'de de duygu yüklü töre...

MİNNETLE ANIYORUZ
ULU Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü Özlemle ve Minnetle Anıyoruz...

İZİNDEN YÜRÜYORUZ
ULU Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyetine uğurlanışının 80. yıldönümünde, bu yıl 11. kez düzenlen...

GRUPLARDA 3 MADALYA
MASA Tenisi Küçükler Grup Müsabakalarında Rahmet Selim Gülgün, Deniz Boran Genç ve Eren Gül altın ma...

GURURUMUZ OLDUNUZ
BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın yer aldığı Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, dünya ikincisi oldu.

İZMİR BŞB:3 SALİHLİ BLD:1
VOLEYBOL Takımımız Salihli Belediyesi'ni 3-1 yenerek çıkışını sürdürdü.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10