HABER ARŞİVİ

YİNE ZİRVEDEYİZ
14-15 Yaş Serbest Güreş İzmir İl Birinciliği müsabakalarında kulübümüz yine kürsünün ilk basamağında...

MİNDERDE BİRİNCİYİZ
14-15 Yaş Grekoromen Güreş İl Birinciliği müsabakalarında kulübümüz 200 puanla kürsünün zirvesine çı...

İZMİR BBSK:28 MYK HENTBOL:25
ERKEK Hentbol Takımımız, sahasında MYK Hentbol'u çekişmeli geçen karşılaşmanın sonunda yendi.

YENİMAHALLE:35 İZMİR BBSK:34
KADIN Hentbol Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Yeni Mahalle Belediyesi'ne 1 sayı farkla mağlup ol...

YALOVA OSK:45 İZMİR BBSK:98
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Yalova Ortopedik Engelliler'i fark...

JUDODA ÇİFTE HEYECAN
KULÜBÜMÜZDEN 3 sporcu ve 2 antrenörümüz, hafta sonunda iki önemli şampiyonada yer alacak.

BAŞKANDAN TEBRİK
BÜYÜKLER Dünya Tekvando Şampiyonası'na gitmeye hak kazanan sporcumuz Barış Dağ'ı, Kulüp Başkanımız P...

HAYDİ BARIŞ
İNGİLTERE'de düzenlenecek Büyükler Dünya Tekvando Şampiyonası'na kulübümüzden Barış Dağ gitmeye hak ...

ÇİFTE ALTIN
BEDENSEL Engelliler Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz Kerim Elyaz, 100 metre ve uzun atlama...

ESKRİMDE ÜÇ BRONZ
KARAMAN'da düzenlenen U10-U12-U14 Kılıç Açık Eskrim Turnuvası'nda üç sporcumuz üçüncülük kürsüsünde ...

TEBRİKLER YAĞMUR
YUNANİSTAN’da düzenlenen Gençler Judo Avrupa Kupası’nda sporcumuz +78 kiloda Yağmur Şengün Avrupa Üç...

ANTALYASPOR:27 İZMİR BBSK:24
ERKEK Hentbol Takımımız, Süper Lig 20.hafta maçında deplasmanda Antalyaspor'a yenildi.

AVERAJLA KAÇIRDIK
KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi Final grubunda takımımız Giresun Üniversitesini 61-55 yenmesine rağ...

İZMİR BBSK:0 TSK:0
AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, sahasında TSK ile golsüz berabere kaldı.

İZMİR BBSK:1 ROTA KOLEJİ:3
VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında evinde konuk ettiği Rota Koleji'ne, 1-3 kaybederek 2018-2019 1...

BÜYÜK ÖVGÜ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyespor'dan madalya sözü aldı.

BOTAŞ GELİŞİM:57 İZMİR BBSK:58
KADIN Basketbol Takımımız, KBBL Final grubu dördüncü maçında Botaş Gelişim'i 1 sayı farkla yenerek, ...

ALTINORDU:73 İZMİR BBSK:85
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Altınordu Belediyesi'ni farklı mağ...

KÜRSÜNÜN ZİRVESİNDE
ARTİSTİK Buz Pateni sporcumuz, Masal Oran, European Criterium serisinin 4. yarışmasında birinci sıra...

İKİ GENCİMİZ İZMİR KARMASI'NDA
U12 Takımımızdan Burak Gülbahar ve Arda Ateş, İzmir Karması'na seçildi.

İŞTE U12 İZMİR CUP GRUPLARI
AVRUPA'nın en ünlü ekiplerinin katılacağı, 5 Nisan'da başlayacak dev organizasyonda 9'ar takımlı 8 g...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10