HABER ARŞİVİ

TARİHİ ŞAMPİYONLUK
SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ, Yıldızlar ve Gençler Avrupa Eskrim Şampiyonası'nda yıldız kadınlar kı...

BOSNA'DAN BRONZ GELDİ
BOSNA Hersek’ te düzenlenen Artistik Buz Pateni Sarajevo Open 2018 yarışmasında sporcumuz Defne Günc...

MİNDERDE ŞAMPİYONLUK
KULÜBÜMÜZ, Genç Erkekler Serbest Güreş İl Birinciliği ilk sırada yer alarak Türkiye Şampiyonası'na k...

İZMİR'İN DAĞLARINDA ÇİÇEKLER AÇAR
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Gazişehir Gaziantep FK'yı 58-59 yendi.

FİNALE ADIM ADIM
U18 A final grubunda Genç Erkek Basketbol Takımımız, 20'de 20 yaparak Türkiye Şampiyonası yarı final...

İZMİR BŞB:71 UPS:66
ERKEK Basketbol Takımımız, evinde İstanbul temsilcisi UPS'yi 71-66'lık skorla yenerek ligdeki ilk ga...

FİLEDE LİGDE KALDIK
VOLEYBOL Takımımız, sezonun son maçında THY'ye 3-0 yenilmesine rağmen ligde kalmayı başardı.

GÜMÜŞHANE:34 İZMİR BŞB:32
ERKEK Hentbol Takımımız, deplasmanda Gümüşhane Belediyesi'ne 2 sayı farkla mağlup oldu.

DÜZCE BLD:49 İZMİR BŞB:51
BAYAN Basketbol Takımımız, deplasmanda 2 sayı farkla kazandı.

KÜRSÜDEN İNMEDİK
KULÜBÜMÜZÜN altyapısında bulunan judocularımız, MEB Küçükler İl Birinciliği'nde 12 kez kürsüye çıkma...

İZMİR BŞB:0 BALIKESİR BŞB:3
VOLEYBOL takımımız, evinde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne 3-0 yenildi.

EDİRNE BLD:66 İZMİR BŞB:61
ERKEK Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 5 sayı farkla yenildi.

SENKRONİZEDE 3 MADALYA
KULÜBÜMÜZ Türkiye Senkronize Buz Pateni Şampiyonası'ndan iki gümüş ve bir bronz madalya ile döndü.

İZMİR BŞB:42 OLİMPİK:61
BAYAN Basketbol Takımımız, İstanbul ekibine farklı yenildi.

İZMİR BŞB:66 BALIKESİR:62
TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, evinde Balıkesir BŞB'yi 4 sayı farkla mağlup etti.

BAHÇELİEVLER:3 İZMİR BŞB:2
VOLEYBOL Takımımız, 24. hafta karşılaşmasında çekişmeli geçen maçta rakibine tie-break setinde yenil...

OSMANGAZİ:29 İZMİR BŞB:33
BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda rakibini ikinci yarıdaki etkili oyunuyla yendi.

İZMİR BŞB:36 K.YAKA BLD:27
ERKEK Hentbol Takımımız, İzmir Derbisi'nde rakibini farklı mağlup etti.

KUPADA RAKİP ÜSKÜDAR
BAYAN Hentbol Takımımız çeyrek finalde İstanbul temsilcisi ile eşleşti. İlk maç Nisan'da İzmir'de oy...

GENÇLER GÜMBÜR GÜMBÜR
U18 A final grubunda Genç Erkek Basketbol Takımımız, ÖBEK Boğaziçi'ni 58-49 yenerek liderlik koltuğu...

SATRANÇTA İKİNCİLİK
ALTYAPIDAN yetişen sporcumuz Nur Kardelen Solmaz, İzmir Kadınlar Satranç İl Birinciliği'nde ikinci ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10