HABERLER
18.06.2019
Voleybol
FİLEDE SONUÇLAR AÇIKLANDI CUMARTESİ günü Celal Atik Spor Salonu'nda yapılan voleybol seçme sonuçları resmi sitemizde açıklandı.
TÜRKİYE Voleybol 1.Ligi'nde mücadele eden İzmir Büyükşehir Belediyespor'un, altyapısını güçlendirme amacıyla yaptığı seçme sonuçları açıklandı. Celal Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seçmelerine 200 sporcu katılmıştı. 

NOT: Antrenman gün, saatleri ve yeri ile ilgili bilgilendirme Temmuz ayı içerisinde antrenörler tarafından yapılacaktır. Bu antrenmanlar sonrasında da antrenör raporları doğrultusunda bir eleme daha yapılacaktır. 

Seçmeleri kazanan sporcu listesi şu şekilde:
2004 Grubu
Almina Sümeyye Yıldırım, İrem Metin, Zehra Yeliz Yerlikaya, Gözde Dinsever, Habibe Özen, Buse Kirazlı, Çağla Bayan, Çağla Dinçalp, Şimal Kaya, Özge Kendigelen, Ayşenaz Yaroğlu, Sevgi Çalışkan, Duru Esençayı, Ilgın Ada Çaçaron, Elif Derman, Biraysu Tutal, Sinem Nur Turhan

2005-2006 Grubu
Eylül Eren, Melisa Tanrıverdi, Ayşenaz Kayrak, Buse Aktuğ, Damla Aktuğ, Eylül Gülsever, Nisa Nur Pınar, Dilara Karabacak, Elif Emriye Enünlü, Özge Ayten Kılıç, Elif Güldiken, Eda Nur Güldiken, Ekin Melekper Çaçaron, Gül Ayşe Akbaş, Cemre Dolu, Nazlıcan Ekin, Ayşe Ece Saraççı, Devin Su Çelik, Tülin Tatlı, Tuana Öztürk, Elif Küçükerkan, Büşra Kaderli, Asya Tatlı, İdil Hocaoğlu,  Nehir Alya Atmer

2007-2008 Grubu
Defne Doğan, Duru Alpakut, Doğa Sağlam, Deniz Akdemir, Elifnaz Yılmaz, Elifekin Gaser, Ayça Seren Ekizler, Zeynep Naz Elçi, Melek Onur, Selin Sude Naymanlı, Gizem Yılmaz, Naz Öztürk, Rüya Ardalı, Zümra Özvatan, Miraç Görük, Aysu Yurt, Gönül Azra Tunç, Beril Tunç, Gülbeyaz Paşaoğlu, Elif Gökçe Güntalar, Zeynep Dilan Koçak

2009-2010-2011 Grubu
İrem Girgin, Berfin Deniz Yiğiter, Ece Naz Başaran, Nehir Okur, Şebnem Çimenli, Ecem Erakın,  Neva Kabalak, Ece Özüm, Ecemnaz Topçu, Ece Nur Sayın, İpek Başaran, Ecrin Narlıdere, Gözde Şen, Yağmur Akgül, Emine Tanrıkulu, Nilay Çalışkan, Elif Naz Mısırlı, Beray Atam, Ayça Yıldırımer, Ayşe Naz Yılmaz, Beril Su Özkarakulak, Hatice Paşaoğlu, Efsa Örmeci, Yaren Çetin.

Voleybol > Son 50 haber
KARŞIYAKA:3 İZMİR BBSK:1 KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde takımımız, sezonun il...
FİLEDE DERBİYE ÇIKIYORUZ KADINLAR Voleybol 1.Ligi'nde yer alan takımımız, s...
ÜSTÜNDAĞ’I MİSAFİR ETTİK KULÜBÜMÜZ, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Me...
ŞAMPİYONLAR BELLİ OLDU 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası’nda erkek...
FİLEDE HEYECAN BAŞLADI 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, Atatürk ...
FİLEYE BEKLİYORUZ 7. Liselerarası Plaj Voleybolu Turnuvası, 5-6 Ekim...
RÜYA GİBİ GEÇTİ BOSTANLI'da üç gün süren Balkan Plaj Voleybol Şamp...
FİLEDE ÜÇÜNCÜYÜZ KARŞIYAKA'nın düzenlediği 2.Rasih Mardinçelebi Vol...
PLAJDA ZAFER TÜRKLERİN İZMİR'de düzenlenen Plaj Voleybolu Balkan Şampiyon...
KUMDA ŞÖLEN DEVAM EDİYOR BVA Balkan Plaj Voleybol Şampiyonası'nın ikinci gü...
PLAJDA HEYECAN BAŞLADI İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Bostanlı’da hizmet...
FİKSTÜR BELLİ OLDU İZMİR'de düzenlenecek Balkan Plaj Voleybol Şampiyo...
BALKAN ŞAMPİYONASI İZMİR'DE 2019 BVA Plaj Voleybolu Balkan Şampiyonası’na İzmi...
ŞÖLEN SONA ERDİ 30 Ağustos'tan 9 Eylül'e Kurtuluş Kupası Plaj Vole...
HEYECAN DEVAM EDİYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
PLAJDA MÜCADELE SÜRÜYOR İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
KURTULUŞ KUPASI BAŞLADI İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
HAYIRLISI OLSUN YENİDEN yapılanan Voleybol Takımımızın, 2019-2020 ...
KURTULUŞ KUPASI'NA BEKLİYORUZ İZMİR İl Voleybol Temsilciliği ile birlikte organi...
FİLEDE SONUÇLAR AÇIKLANDI CUMARTESİ günü Celal Atik Spor Salonu'nda yapılan ...
VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seç...
FİLEDE YETENEK ARIYORUZ İZMİR Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü voleybol s...
İZMİR BBSK:1 ROTA KOLEJİ:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında evinde konuk...
İZMİR BBSK:2 SARIYER BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde çekişmeli geçen maçta İ...
KÜÇÜKYALI:3 İZMİR BBSK:2 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Küçükyalı Yelken'e...
İZMİR BŞB:1 B.ÇEKMECE:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde İstanbul temsilcisi Büy...
MARMARA:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Mehmet Erdem Marma...
İZMİR BŞB:0 KARŞIYAKA:3 VOLEYBOL Takımımız, İzmir derbisinde Karşıyaka'ya ...
SALİHLİ BLD:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini set verme...
İZMİR BŞB:3 BALIKESİR DSİ:1 BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında Balıkesir tems...
BAHÇELİEVLER:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini set verme...
İZMİR BŞB:3 ÖZATEŞ:0 VOLEYBOL Takımımız, evindeki maçta rakibini set ve...
İZMİR BŞB:3 SAKARYA:1 VOLEYBOL Takımımız, evinde Sakarya Gelişim Spor'u ...
ALTINBAŞ:3 İZMİR BŞB:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Altınbaş Üniversit...
ROTA KOLEJİ:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Rota Koleji'ne mağ...
SARIYER BLD:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda İstanbul eki...
İZMİR BŞB:3 KÜÇÜKYALISPOR:0 BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında Küçükyalıspor'...
B.ÇEKMECE:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda İstanbul eki...
İZMİR BŞB:0 MARMARA:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde karşılaştığı Mehmet Erd...
KARŞIYAKA:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda Karşıyaka'ya...
İZMİR BŞB:3 SALİHLİ BLD:1 VOLEYBOL Takımımız Salihli Belediyesi'ni 3-1 yener...
BALIKESİR DSİ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini 3-1 yener...
İZMİR BŞB:3 BAHÇELİEVLER:0 VOLEYBOL Takımımız, 4.hafta maçında sahasında Bahç...
ÖZATEŞ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin üçüncü maçında deplasman...
SAKARYA GELİŞİM:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin ikinci maçında deplasman...
İZMİR BŞB:3 ALTINBAŞ:2 VOLEYBOL Takımımız, final setine uzayan karşılaşma...
FİLEDE FİKSTÜR BELİRLENDİ 2018-2019 Voleybol Sezonu'nda bayanlar 1.ligin maç...
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 250 sporcunun k...
VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seç...
FİLEDE YETENEK ARIYORUZ BAYAN Voleybol Takımlarımız, 2000-2007 doğumlular ...


  • VE TURNUVA BAŞLIYOR
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl düzenlediği Zabıta Futbol Turnuvası, 16 Ekim Çarşamba günü o...
  • KÜRSÜDEN İNMEDİK
    ARTİSTİK Buz Pateni Atatürk Kupası'nda minik sporcularımız 5 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazan...
  • MASADA MİLLİ GURUR
    MASA Tenisi takımımızın oyuncuları Rahmet Selim Güngör ve Arzusu Ceyhan, Milli Takım aday kadrosuna ...
  • KULÜBÜMÜZE ÖDÜL YAĞDI
    KULÜBÜMÜZÜN, Dünya ve Avrupa’da madalya kazanan sporcuları, ‘Spor'un Enleri’ ödül töreninde onurland...
  • AYBÜKE ÜÇÜNCÜ OLDU
    2019 Türkiye Kupası Okçuluk Final Yarışmaları'nda sporcumuz Aybüke Aktuna, Klasik Yay Kadınlarda bro...
  • SUALTINDAN KUPA ÇIKTI
    SUALTI Ragbisi Ege Kupası'nda kulübümüz üçüncülük kupasını kaldırdı.
  • İLK İKİDEYİZ
    SPOR Toto Ümitler Mix Judo 1.Lig ilk etabında kulübümüz ikinci sırada yer aldı.
  • KROSTA MADALYA GELDİ
    U16 ve U18 Bölgesel Kros Ligi 1.Kademe müsabakalarında kulübümüz atletleri derece yaptı.
  • SOYER PEDAL ÇEVİRDİ
    İZMİR’de bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen “UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu” organizasyo...
  • ÇORLU BLD:82 İZMİR BBSK:66
    ERKEK Basketbol Takımımız, TB2L ilk maçında deplasmanda rakibini 16 sayı farkla mağlup oldu.