HABERLER
11.02.2019
Eskrim
ESKRİMDE MADALYA SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda U10’da Alp Deniz Öcek ve Mina Yıldız üçüncülük kürsüsüne çıktı.
SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda İzmir Büyükşehir Belediyesporlu iki sporcu madalya ile döndü. Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonu'nda gerçekleştirilen turnuvaya 13 ilden 513 sporcu katıldı. İzmir BŞB’den U10 erkeklerde Alp Deniz Öcek üçüncü olurken U10 kızlarda ise Mina Yıldız üçüncülük kürsüsüne çıktı.
Diğer sporcularımızdan Lina Elmiladi 21 ve Sarp Bostanbaş 21, Öykü Göksel ve Fikret Kaan Çöldür 27,  Selin Naz Öcek 28 ve  Alp Deniz Öcek 31. Oldu.
Şampiyonada yer alan tüm sporcularımızı kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz. 

Eskrim > Son 50 haber
ESKRİMDE ÜÇ MADALYA SİVAS'ta düzenlenen Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda...
GÜMÜLDÜR'DE ÜÇ GÜZEL GÜN ESKRİM Takımımız, üç gün süren Sporcu Gelişim Kamp...
EPEDE TEK BRONZ ANTALYA'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Çocuk Ku...
ESKRİMDE ÜÇ MADALYA ANTALYA'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Çocuk Ku...
ESKRİMDE ÜÇ BRONZ KARAMAN'da düzenlenen U10-U12-U14 Kılıç Açık Eskri...
BRONZ GELDİ AÇIK Eskrim Turnuvası’nda kulübümüz sporcusu Behic...
ESKRİMDE MADALYA SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda U10...
EPE'DE KÜRSÜDEYİZ U17 Federasyon Kupası müsabakalarında, eskrimcimiz...
İKİNCİLİK GELDİ GENÇLER Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz D...
ESKRİMDE İKİ MADALYA SPORCULARIMIZ Mine Yıldız ve Deniz Öcek, Eskrim Aç...
EPE'DE İKİ BRONZ SPORCULARIMIZDAN Tuna Aykut ve Behice Ülkü Biçer, ...
ESKRİMDE DÖRT MADALYA ESKRİMCİLERİMİZ Alp Deniz Öcek, Murat Meriç, Mert ...
MADALYALAR GELDİ KONYA'da düzenlenen Minikler Eskirm Açık Turnuvası...
ESKRİMDE MADALYA İSTANBUL'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Açık Tu...
TEBRİKLER NAZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda Süper Minikle...
ESKRİMDE AVRUPA 3’ÜNCÜLÜĞÜ SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ’ında yer aldığı Yıld...
TARİHİ ŞAMPİYONLUK SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ, Yıldızlar ve Gençle...
TEBRİKLER LAL MISIR'da düzenlenen 15.Yıldızlar-Gençler Akdeniz Ş...
ESKRİMDE DÖRT KUPA YILDIZLAR Federasyon Kupası'nda kulübümüz iki biri...
EPEDE KÜRSÜDEYİZ ESKRİM Gençler Federasyon Kupası’nda sporcumuz Dor...
EPEDE İKİ MADALYA DAHA MİNİKLER Epe Eskrim Turnuvası'nda sporcularımız Mu...
KILIÇTA MADALYA GELDİ ANKARA’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Kı...
ÜÇ MADALYA VAR TRABZON’da yapılan Süper Minikler ve Minikler Epe ...
EPEDE BRONZ GELDİ ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
ESKRİMDE İKİ MADALYA ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
IRMAK'TAN BRONZ ESKRİM Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz Irmak Şen...
1 KUPA 4 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası'nda...
TEŞEKKÜR ZİYARETİ ESKRİM şubesindeki sporcularımızın velileri kulübü...
TEBRİKLER DENİZ SELİN SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ'ında yer aldığı U23 ...
İKİNCİ OLDUK ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda 32 takım aras...
ESKİRMDE 3 MADALYA ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda sporcularımız...
DENİZ'DEN DÖRDÜNCÜLÜK GENÇLER Eskrim Flöre-Kılıç Federasyon Kupası'nda s...
IRMAK'TAN ÜÇÜNCÜLÜK ESKRİM Süperminikler Boğaziçi Kılıç Kupası'nda spo...
KUPA BİZİM YILDIZLAR Eskrim Federasyon Kupası'nda kılıç branş...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Eskrim Açık Turnuvası'n...
İKİNCİ OLDUK YILDIZLAR Epe Kılıç Türkiye Şampiyonası'nda İzmir ...
GÜMÜŞ BİZİM YILDIZLAR Eskrim Türkiye Şampiyonasın'da sporcumuz...
1 ALTIN 1 BRONZ EPE Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız Y...
DENİZ'DEN BRONZ BÜYÜKLER Türkiye Kılıç Şampiyonası'nda sporcumuz ü...
ESKRİMDE 2 MADALYA MİNİKLER Epe Açık Turnuvası'nda sporcularımız 1 al...
DENİZ'DEN ÇİFTE MADALYA ESKRİM'deki başarılı sporcumuz Deniz Selin Ünlüdağ...
ESKRİMDE MADALYA YILDIZLAR Eskrim Açık Turnuva’sında sporcumuz Den...
2 KUPA 6 MADALYA SÜPER Minikler-Minikler Epe/Flöre Türkiye Şampiyon...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Epe Açık Turnuvası'nda ...
ESKRİMDE İLK İKİ BİZİM İZMİR Büyükşehir Belediyespor, Adıyaman'daki şampi...
EPE DE ÜÇ MADALYA TRABZON’da düzenlenen Epe Açık Turnuvası'nda sporc...
ALKIŞLAR İDİLSU'YA İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nde eskrime başlayan İ...
AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜYÜZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda A ve B takımı...
MERİÇ GÜMÜŞ ALDI SÜPER Minikler kategorisinde mücadele eden eskrimc...
FLÖREDE ALTIN MİNİKLER ve Süper Minikler Türkiye Flöre Şampiyona...


  • VE TURNUVA BAŞLIYOR
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin her yıl düzenlediği Zabıta Futbol Turnuvası, 16 Ekim Çarşamba günü o...
  • KÜRSÜDEN İNMEDİK
    ARTİSTİK Buz Pateni Atatürk Kupası'nda minik sporcularımız 5 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazan...
  • MASADA MİLLİ GURUR
    MASA Tenisi takımımızın oyuncuları Rahmet Selim Güngör ve Arzusu Ceyhan, Milli Takım aday kadrosuna ...
  • KULÜBÜMÜZE ÖDÜL YAĞDI
    KULÜBÜMÜZÜN, Dünya ve Avrupa’da madalya kazanan sporcuları, ‘Spor'un Enleri’ ödül töreninde onurland...
  • AYBÜKE ÜÇÜNCÜ OLDU
    2019 Türkiye Kupası Okçuluk Final Yarışmaları'nda sporcumuz Aybüke Aktuna, Klasik Yay Kadınlarda bro...
  • SUALTINDAN KUPA ÇIKTI
    SUALTI Ragbisi Ege Kupası'nda kulübümüz üçüncülük kupasını kaldırdı.
  • İLK İKİDEYİZ
    SPOR Toto Ümitler Mix Judo 1.Lig ilk etabında kulübümüz ikinci sırada yer aldı.
  • KROSTA MADALYA GELDİ
    U16 ve U18 Bölgesel Kros Ligi 1.Kademe müsabakalarında kulübümüz atletleri derece yaptı.
  • SOYER PEDAL ÇEVİRDİ
    İZMİR’de bu yıl beşinci kez gerçekleştirilen “UNESCO Dünya Mirası Yolunda Bisiklet Turu” organizasyo...
  • ÇORLU BLD:82 İZMİR BBSK:66
    ERKEK Basketbol Takımımız, TB2L ilk maçında deplasmanda rakibini 16 sayı farkla mağlup oldu.