HABERLER
06.01.2019
Futbol
İZMİR BŞB:1 BURSA GÜCÜ:2 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine ikinci yarıda yediği gollerle mağlup oldu.
AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde İzmir Büyükşehir Belediyespor, evinde Bursa Ampute Gücü'ne 2-1 mağlup oldu. Kuruçeşme Sahası'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısında golsüz eşitlikle kapatan İzmir BŞB, ikinci yarıda peş peşe yediği iki gole engel olamazken sahadan 2-1 mağlup ayrıldı.

İzmir BŞB'nin tek golü Aykut kaydetti.
 
Mavi-beyazlılar sahada Erdi - İzuchukwu, Aykut, Yusuf, Mehmet, Gökhan ve Barış kadrosuyla mücadele etti.

İzmir BŞB, gelecek hafta deplasmanda Malatya Engelliler'e konuk olacak.

Futbol > Son 50 haber
U16'LAR ELENDİ U16 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe ikinci maçında ta...
U16'LAR İYİ BAŞLADI U-16 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe ilk maçında takı...
HAYDİ BÜYÜKŞEHİR FUTBOL Altyapı U16 Takımımızın 1. Kademe maçları k...
U16'LARIMIZ FİNALLERDE FUTBOL Altyapı U16 Takımımız, İzmir Şampiyonu olar...
İZMİR BBSK:1 MALATYA BŞB:0 AMPUTE Futbol Takımız, kendi sahasında konuk ettiğ...
BURSAGÜCÜ:0 İZMİR BBSK:2 AMPUTE Futbol Takımız, deplasmanda Bursagücü'nü Ba...
İZMİR BBSK:15 ŞEHİTKAMİL:1 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde lig sonuncusu Şehi...
ORTOTEK G:0 İZMİR BBSK:0 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda Ortotek Gazil...
İZMİR BBSK:1 ŞAHİNBEY:3 AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde takımımız, sahasında ...
PENDİK ENG:3 İZMİR BBSK:1 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekib...
HAYDİ BÜYÜKŞEHİR FUTBOL U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Ka...
YEDİTEPE:2 İZMİR BBSK:2 AMPUTE Takımımız, İstanbul deplasmanında iki kez g...
NEFESLER KESİLDİ 6. Uluslararası U12 İzmir Cup'ın ilk gününde 128 m...
İZMİR CUP KARNAVALI ALTINORDU'nun düzenlediği, 24 farklı ülkeden 72 ta...
İKİ GENCİMİZ İZMİR KARMASI'NDA U12 Takımımızdan Burak Gülbahar ve Arda Ateş, İzmi...
İŞTE U12 İZMİR CUP GRUPLARI AVRUPA'nın en ünlü ekiplerinin katılacağı, 5 Nisan...
TAKVİYE YAPTIK AMPUTE Takımımız, İstanbul Yeditepe Engelliler'den...
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDAYIZ FUTBOL Altyapı U15 Takımımız, Play-Off maçlarında ...
MİLLİ GURUR U23 Sporcu Eğitim ve Gelişim Kampı’na Ampute Futbo...
BARIŞ’IN HİKAYESİ DÜNYA’DA UEFA, #AdilOyun kampanyası kapsamında Ampute Takım...
U12'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim L...
LİGİ 4. BİTİRDİK FUTBOL Takımımız, ligin son haftasında İlkadımspor...
İZMİR BŞB:2 CEYLANSPOR:2 FUTBOL Takımımız, önemli maçta rakibini 2-0 öne ge...
İZMİR BŞB:1 YOLSPOR:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:0 İST. ÖZÜRLÜLER:4 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde İstanbul temsilcis...
BORNOVA BLD:3 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, lider Bornova Belediyesi'ne 3-1'...
MALATYA BŞB:1 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta öne geçmesine rağmen...
İZMİR BŞB:1 TOROSGÜCÜ:0 FUTBOL Takımımız, Torosgücü'nü İbrahim Aktaş'ın go...
İZMİR BŞB:1 BURSA GÜCÜ:2 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine ikinci yarı...
REO ATİLLA:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız, Reo Atillaspor'a ilk yarıda yedi...
ŞEHİT KAMİL:0 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şehit Kamil Engellil...
U15'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, U15 Elit Ligi C grubunu ...
İZMİR BŞB:0 ORTOTEK:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine 50+3'te yed...
İZMİR BŞB:2 KAHRAMANLAR:1 FUTBOL Takımımız, ilk devresi 1-1 sona eren maçta ...
ŞAHİNBEY:7 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şahinbey Engelliler'...
BORNOVASPOR:0 İZMİR BŞB:5 FUTBOL Takımımız, deplamanda Bornova ekibini farkl...
BU ONUR BİZİM TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gü...
İZMİR BŞB:4 ÇAMKULE:0 FUTBOL Takımımız, ikinci yarının ilk maçında Çamku...
İZMİR BŞB:1 PENDİK ENG:2 AMPUTE Takımımız, evinde Pendik Engelliler'e 2-1 m...
ÇAMKULE:3 İZMİR BŞB:3 FUTBOL Takımımız, 1.hafta erteleme maçında Çamkule...
İZMİR BŞB:3 YEDİTEPE:1 AMPUTE Takımımız, Yeditepe'yi Mehmet Yunsur, Barış...
HÜKMEN GALİBİZ:3-0 FUTBOL Takımımız, İlk Adımspor'un sahaya çıkmaması...
TSK:5 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, Süper Ligin ilk maçında deplasma...
LİGE HAZIRIZ SÜPER Lig'in ilk maçında pazar günü deplasmanda TS...
İZMİR BŞB:2 YOLSPOR:2 FUTBOL Takımımız, sahasında Yolspor'la 2-2 beraber...
GURURUMUZ OLDUNUZ BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın yer aldığı Türkiye A...
İZMİR BŞB:1 BORNOVA BLD:3 FUTBOL Takımımız, 9 kişi kaldığı maçta rakibine 3-...
AMPUTELERİMİZ FİNALDE BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın da yer aldığı Ampute...
TOROSGÜCÜ:1 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:3 REO ATİLLA:2 FUTBOL Takımımız, REO Atilla'yı Mustafa Keskin (2)...


  • 8 MADALYA 1 KUPA
    UNİCEF-Judo Federasyonu ve Kilis Belediyesi tarafından düzenlenen minikler ve yıldızlar judo turnuva...
  • HAYDİ KIZLAR
    BAŞARILI okçularımız Aybüke Aktuna ve Yasemin Ecem Anagöz, Belarus’un Minsk kentinde yapılacak olan ...
  • MİLLİ SEVİNÇ
    FİNLANDİYA’da 25-30 Haziran tarihlerinde düzenlenecek 2019 Avrupa Gençlik paralimpik kategorisinde i...
  • ZEHRA'DAN BRONZ MADALYA
    BAŞARILI atletimiz Yasemin Zehra Börekçi, U18 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda üçüncülük elde etti.
  • BUZDA ÇİFTE HEYECAN
    Aşık Veysel Rekreasyon Alanı Buz Sporları Salonu'nda Artistik Buz Pateni Test Yarışması ve Okullara...
  • GÜMÜLDÜR'DE ÜÇ GÜZEL GÜN
    ESKRİM Takımımız, üç gün süren Sporcu Gelişim Kampı'nda güzel vakit geçirirken, yeni sezon öncesi mo...
  • FİLEDE SONUÇLAR AÇIKLANDI
    CUMARTESİ günü Celal Atik Spor Salonu'nda yapılan voleybol seçme sonuçları resmi sitemizde açıklandı...
  • BADMİNTONDA 4 MADALYA
    BADMİNTON İzmir İl Birinciliği müsabakalarında kulübümüzden dört sporcu kürsüye çıktı.
  • BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
    TÜM babaların bu özel gününü kutlar, başımızdan eksik olmamaları isteğiyle uzun ömürler dileriz...
  • VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ
    CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seçmelerine 200 sporcu başvurdu.