HABERLER
10.12.2018
Eskrim
ESKRİMDE İKİ MADALYA SPORCULARIMIZ Mine Yıldız ve Deniz Öcek, Eskrim Açık Turnuvası'nda gümüş madalya kazandı. KULÜBÜMÜZ  8 ve 9 Aralık tarihlerinde Ankara Açık Turnuvası'nda iki madalya kazanırken, U10, U12 ve U14 yaş kategorisi Flöre ve Kılıç branşlarında da derece elde etti. 

58 sporcunun yer aldığı Flöre ve Kılıç müsabakalarında Minsa Yıldız U10 Kız Kılıç kategorisinde Türkiye ikincisi oldu. 72 sporcunun yarıştığı U10 Erkek Kılıç kategorisinde ise sporcumuz Alp Deniz Öcek ikinci olarak gümüş madalya elde etti. Öcek ayrıca kendinden 2 yaş büyüklerle katıldığı müsabakalarda da 14.olurken, antrenörlerin takdirini kazandı. 

Turnuvada önemli bir başarıya imza attıklarını belirten Antrenör Berent Öcek , “İzmir Büyükşehir Belediyesi olarak bu önemli turnuvaya iyi hazırlandık ve karşılığını aldık. Şampiyonadan madalyalarla dönmekten mutluyuz. Bizlere desteklerini esirgemeyen kulübümüz yönetici ve idarecilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Eskrim > Son 50 haber
BRONZ GELDİ AÇIK Eskrim Turnuvası’nda kulübümüz sporcusu Behic...
ESKRİMDE MADALYA SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda U10...
EPE'DE KÜRSÜDEYİZ U17 Federasyon Kupası müsabakalarında, eskrimcimiz...
İKİNCİLİK GELDİ GENÇLER Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz D...
ESKRİMDE İKİ MADALYA SPORCULARIMIZ Mine Yıldız ve Deniz Öcek, Eskrim Aç...
EPE'DE İKİ BRONZ SPORCULARIMIZDAN Tuna Aykut ve Behice Ülkü Biçer, ...
ESKRİMDE DÖRT MADALYA ESKRİMCİLERİMİZ Alp Deniz Öcek, Murat Meriç, Mert ...
MADALYALAR GELDİ KONYA'da düzenlenen Minikler Eskirm Açık Turnuvası...
ESKRİMDE MADALYA İSTANBUL'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Açık Tu...
TEBRİKLER NAZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda Süper Minikle...
ESKRİMDE AVRUPA 3’ÜNCÜLÜĞÜ SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ’ında yer aldığı Yıld...
TARİHİ ŞAMPİYONLUK SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ, Yıldızlar ve Gençle...
TEBRİKLER LAL MISIR'da düzenlenen 15.Yıldızlar-Gençler Akdeniz Ş...
ESKRİMDE DÖRT KUPA YILDIZLAR Federasyon Kupası'nda kulübümüz iki biri...
EPEDE KÜRSÜDEYİZ ESKRİM Gençler Federasyon Kupası’nda sporcumuz Dor...
EPEDE İKİ MADALYA DAHA MİNİKLER Epe Eskrim Turnuvası'nda sporcularımız Mu...
KILIÇTA MADALYA GELDİ ANKARA’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Kı...
ÜÇ MADALYA VAR TRABZON’da yapılan Süper Minikler ve Minikler Epe ...
EPEDE BRONZ GELDİ ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
ESKRİMDE İKİ MADALYA ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
IRMAK'TAN BRONZ ESKRİM Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz Irmak Şen...
1 KUPA 4 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası'nda...
TEŞEKKÜR ZİYARETİ ESKRİM şubesindeki sporcularımızın velileri kulübü...
TEBRİKLER DENİZ SELİN SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ'ında yer aldığı U23 ...
İKİNCİ OLDUK ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda 32 takım aras...
ESKİRMDE 3 MADALYA ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda sporcularımız...
DENİZ'DEN DÖRDÜNCÜLÜK GENÇLER Eskrim Flöre-Kılıç Federasyon Kupası'nda s...
IRMAK'TAN ÜÇÜNCÜLÜK ESKRİM Süperminikler Boğaziçi Kılıç Kupası'nda spo...
KUPA BİZİM YILDIZLAR Eskrim Federasyon Kupası'nda kılıç branş...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Eskrim Açık Turnuvası'n...
İKİNCİ OLDUK YILDIZLAR Epe Kılıç Türkiye Şampiyonası'nda İzmir ...
GÜMÜŞ BİZİM YILDIZLAR Eskrim Türkiye Şampiyonasın'da sporcumuz...
1 ALTIN 1 BRONZ EPE Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız Y...
DENİZ'DEN BRONZ BÜYÜKLER Türkiye Kılıç Şampiyonası'nda sporcumuz ü...
ESKRİMDE 2 MADALYA MİNİKLER Epe Açık Turnuvası'nda sporcularımız 1 al...
DENİZ'DEN ÇİFTE MADALYA ESKRİM'deki başarılı sporcumuz Deniz Selin Ünlüdağ...
ESKRİMDE MADALYA YILDIZLAR Eskrim Açık Turnuva’sında sporcumuz Den...
2 KUPA 6 MADALYA SÜPER Minikler-Minikler Epe/Flöre Türkiye Şampiyon...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Epe Açık Turnuvası'nda ...
ESKRİMDE İLK İKİ BİZİM İZMİR Büyükşehir Belediyespor, Adıyaman'daki şampi...
EPE DE ÜÇ MADALYA TRABZON’da düzenlenen Epe Açık Turnuvası'nda sporc...
ALKIŞLAR İDİLSU'YA İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nde eskrime başlayan İ...
AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜYÜZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda A ve B takımı...
MERİÇ GÜMÜŞ ALDI SÜPER Minikler kategorisinde mücadele eden eskrimc...
FLÖREDE ALTIN MİNİKLER ve Süper Minikler Türkiye Flöre Şampiyona...
ESKRİMDE ÇİFTE BAŞARI ÇANAKKALE'de yapılan Süper Minikler–Minikler Epe v...
MADALYALARI TOPLADIK ESKRİM takımımız, Uluslararası Boğaziçi Eskrim Kup...
TEBRİKLER EMİR CAFER Ünal Uluslarası Eskrim Turnuvası'nda sporcum...
ESKRİMDE BRONZ GELDİ ADIYAMAN Süper Minik ve Minikler Açık Turnuvası'nd...
ESKRİM MİLLİ TAKIMI’NDA İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nde eskrim antrenörü o...


  • TEBRİKLER YAĞMUR
    YUNANİSTAN’da düzenlenen Gençler Judo Avrupa Kupası’nda sporcumuz +78 kiloda Yağmur Şengün Avrupa Üç...
  • ANTALYASPOR:27 İZMİR BBSK:24
    ERKEK Hentbol Takımımız, Süper Lig 20.hafta maçında deplasmanda Antalyaspor'a yenildi.
  • AVERAJLA KAÇIRDIK
    KADINLAR Bölgesel Basketbol Ligi Final grubunda takımımız Giresun Üniversitesini 61-55 yenmesine rağ...
  • İZMİR BBSK:0 TSK:0
    AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde mücadele eden ekibimiz, sahasında TSK ile golsüz berabere kaldı.
  • İZMİR BBSK:1 ROTA KOLEJİ:3
    VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında evinde konuk ettiği Rota Koleji'ne, 1-3 kaybederek 2018-2019 1...
  • BÜYÜK ÖVGÜ
    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediyespor'dan madalya sözü aldı.
  • BOTAŞ GELİŞİM:57 İZMİR BBSK:58
    KADIN Basketbol Takımımız, KBBL Final grubu dördüncü maçında Botaş Gelişim'i 1 sayı farkla yenerek, ...
  • ALTINORDU:73 İZMİR BBSK:85
    TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda karşılaştığı Altınordu Belediyesi'ni farklı mağ...
  • KÜRSÜNÜN ZİRVESİNDE
    ARTİSTİK Buz Pateni sporcumuz, Masal Oran, European Criterium serisinin 4. yarışmasında birinci sıra...
  • İKİ GENCİMİZ İZMİR KARMASI'NDA
    U12 Takımımızdan Burak Gülbahar ve Arda Ateş, İzmir Karması'na seçildi.