HABERLER
04.11.2018
Futbol
AMPUTELERİMİZ FİNALDE BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın da yer aldığı Ampute Milli Takımımız, Dünya Kupası yarı final maçında ev sahibi Meksika'yı 4-0 mağlup ederek finale yükseldi.
TÜRKİYE Futbol Federasyonu'nun "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında desteklediği, Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesinde ve Turkcell sponsorluğundaki Ampute Milli Takımımız, Dünya Kupası yarı final maçında ev sahibi Meksika'yı 4-0 mağlup ederek finale yükseldi. Ay-yıldızlıların kadrosunda İzmir Büyükşehir Belediyespor'dan Barış Telli ve Erdi Arslan'ın da yer alıyor. 
Meksika'nın San Juan de Los Lagos kentinde devam eden şampiyonada F Grubu'nda Kenya'yı 4-1, Liberya'yı 3-0 hükmen, ABD'yi 5-1, 2. Tur'da İrlanda'yı 4-0, çeyrek finalde Rusya'yı 5-1 mağlup eden Milliler, Meksika müsabakasındaki gollerini Rahmi Özcan, Savaş Kaya, Barış Telli ve Serkan Dereli kaydetti. 
Milli Takımımız, finalde 5 Kasım 2018 Pazartesi günü TSİ 04.00'te Angola ile karşılaşacak ve müsabaka TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak. 

Futbol > Son 50 haber
İZMİR BBSK:1 ŞAHİNBEY:3 AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde takımımız, sahasında ...
PENDİK ENG:3 İZMİR BBSK:1 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekib...
HAYDİ BÜYÜKŞEHİR FUTBOL U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Ka...
YEDİTEPE:2 İZMİR BBSK:2 AMPUTE Takımımız, İstanbul deplasmanında iki kez g...
NEFESLER KESİLDİ 6. Uluslararası U12 İzmir Cup'ın ilk gününde 128 m...
İZMİR CUP KARNAVALI ALTINORDU'nun düzenlediği, 24 farklı ülkeden 72 ta...
İKİ GENCİMİZ İZMİR KARMASI'NDA U12 Takımımızdan Burak Gülbahar ve Arda Ateş, İzmi...
İŞTE U12 İZMİR CUP GRUPLARI AVRUPA'nın en ünlü ekiplerinin katılacağı, 5 Nisan...
TAKVİYE YAPTIK AMPUTE Takımımız, İstanbul Yeditepe Engelliler'den...
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDAYIZ FUTBOL Altyapı U15 Takımımız, Play-Off maçlarında ...
MİLLİ GURUR U23 Sporcu Eğitim ve Gelişim Kampı’na Ampute Futbo...
BARIŞ’IN HİKAYESİ DÜNYA’DA UEFA, #AdilOyun kampanyası kapsamında Ampute Takım...
U12'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim L...
LİGİ 4. BİTİRDİK FUTBOL Takımımız, ligin son haftasında İlkadımspor...
İZMİR BŞB:2 CEYLANSPOR:2 FUTBOL Takımımız, önemli maçta rakibini 2-0 öne ge...
İZMİR BŞB:1 YOLSPOR:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:0 İST. ÖZÜRLÜLER:4 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde İstanbul temsilcis...
BORNOVA BLD:3 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, lider Bornova Belediyesi'ne 3-1'...
MALATYA BŞB:1 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta öne geçmesine rağmen...
İZMİR BŞB:1 TOROSGÜCÜ:0 FUTBOL Takımımız, Torosgücü'nü İbrahim Aktaş'ın go...
İZMİR BŞB:1 BURSA GÜCÜ:2 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine ikinci yarı...
REO ATİLLA:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız, Reo Atillaspor'a ilk yarıda yedi...
ŞEHİT KAMİL:0 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şehit Kamil Engellil...
U15'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, U15 Elit Ligi C grubunu ...
İZMİR BŞB:0 ORTOTEK:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine 50+3'te yed...
İZMİR BŞB:2 KAHRAMANLAR:1 FUTBOL Takımımız, ilk devresi 1-1 sona eren maçta ...
ŞAHİNBEY:7 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şahinbey Engelliler'...
BORNOVASPOR:0 İZMİR BŞB:5 FUTBOL Takımımız, deplamanda Bornova ekibini farkl...
BU ONUR BİZİM TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gü...
İZMİR BŞB:4 ÇAMKULE:0 FUTBOL Takımımız, ikinci yarının ilk maçında Çamku...
İZMİR BŞB:1 PENDİK ENG:2 AMPUTE Takımımız, evinde Pendik Engelliler'e 2-1 m...
ÇAMKULE:3 İZMİR BŞB:3 FUTBOL Takımımız, 1.hafta erteleme maçında Çamkule...
İZMİR BŞB:3 YEDİTEPE:1 AMPUTE Takımımız, Yeditepe'yi Mehmet Yunsur, Barış...
HÜKMEN GALİBİZ:3-0 FUTBOL Takımımız, İlk Adımspor'un sahaya çıkmaması...
TSK:5 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, Süper Ligin ilk maçında deplasma...
LİGE HAZIRIZ SÜPER Lig'in ilk maçında pazar günü deplasmanda TS...
İZMİR BŞB:2 YOLSPOR:2 FUTBOL Takımımız, sahasında Yolspor'la 2-2 beraber...
GURURUMUZ OLDUNUZ BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın yer aldığı Türkiye A...
İZMİR BŞB:1 BORNOVA BLD:3 FUTBOL Takımımız, 9 kişi kaldığı maçta rakibine 3-...
AMPUTELERİMİZ FİNALDE BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın da yer aldığı Ampute...
TOROSGÜCÜ:1 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:3 REO ATİLLA:2 FUTBOL Takımımız, REO Atilla'yı Mustafa Keskin (2)...
KAHRAMANLAR:1 İZMİR BŞB:2 FUTBOL Takımımız, rakibi karşısında ilk yarısını 1...
BORNOVASPOR:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız ligin ilk maçında rakibine ilk ya...
TAKVİYE YAPTIK SÜPER Lig'de yer alan Ampute Takımımız, İsmail Uzu...
FİKSTÜR ÇEKİLDİ AMPUTE Süper Ligi'nde yer alan takımımızın yeni se...
MİLLİ ONUR AMPUTE Takımı Antrenörümüz Murat Bahar, Uluslarara...
MİLLİ DAVET DÜNYA Kupası hazırlıkları kapsamında yapılacak kam...
JAPONYA'DA ÜÇÜNCÜ OLDUK JAPONYA'nın Kanagawa eyaletindeki Shonan kentinde ...
ONE NATION CUP COŞKUSU İzmir Büyükşehir Belediyespor, daha önce 2 kez şam...


  • MİNİK JUDOCULARIN GÜNÜ
    KULÜBÜMÜZÜN düzenlediği İller Arası Mini Minikler Judo Turnuvası, Celal Atik Spor Salonu'nda gerçekl...
  • ŞENLİK GİBİ BAYRAM
    AŞIK Veysel Buz Sporları Salonu'nda gerçekleşen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Buzda Engelli Çocu...
  • 23 NİSAN COŞKUSU
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, İzmir'de coşkuyla kutlanıyor.
  • COŞKUYLA... BERABERCE...
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız kutlu olsun...
  • JUDOCULARI AĞIRLIYORUZ
    JUDO Fedearasyonu ve kulübümüzün düzenlediği Aday Hakem Kursu, Celal Atik Spor Salonu'nda başladı.
  • YÜZÜMÜZ GÜLDÜ
    PARALİMPİK Boccia Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz iki kez ikincilik, iki kez de üçüncülük kürsüsü...
  • 2 KUPA 1 MADALYA
    GENÇLİK Kupası Okçuluk Yarışması'nda kulübümüz, bir altın madalya, bir ikincilik ve bir de üçüncülük...
  • PİSTTE BİRİNCİYİZ
    U16 İzmir Atletizm Şampiyonası'nda kulübümüz Aydın'da düzenlenecek Türkiye Finallerine adını yazdırd...
  • ZIPKIN GİBİYİZ
    ZIPKINLA Balık Avı Kulüpler Arası Türkiye Şampiyonası eleme müsabakalarında bireyselde Sabri Kılıç v...
  • İZMİR BBSK:0 GÜMÜŞ PATENLER:5
    BUZ Hokeyi Takımımız, Gençler Ligi Play-off dördüncü maçında rakibine mağlup oldu.