HABERLER
06.10.2018
Futbol
BORNOVASPOR:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız ligin ilk maçında rakibine ilk yarıda yediği golle mağlup oldu.

İZMİR Büyükşehir Belediyespor, 1. Amatör Lig D Grubu ilk maçında Bornovaspor'a 1-0 mağlup oldu. Bornova Şehir Stadı'nda oynanan karşılaşmasındaki tek gol 41. dakikada geldi.İzmir BŞB sahaya Rahmi Alanbay, Yusuf Gültekin, Davut Baran (Dk.67 Murat Varkan), Berat Demir, Oğuzcan Sülce, Onur Kurt, İbrahim Akkaş (Dk.77 Esat Budak), Kadir Akça, Burak Yıldırım (Dk.58 İbrahim Uslu), Ejder Kurtcebe ve Mustafa Keskin kadrosuyla mücadele etti.


Futbol > Son 50 haber
U12'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim L...
LİGİ 4. BİTİRDİK FUTBOL Takımımız, ligin son haftasında İlkadımspor...
İZMİR BŞB:2 CEYLANSPOR:2 FUTBOL Takımımız, önemli maçta rakibini 2-0 öne ge...
İZMİR BŞB:1 YOLSPOR:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:0 İST. ÖZÜRLÜLER:4 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde İstanbul temsilcis...
BORNOVA BLD:3 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, lider Bornova Belediyesi'ne 3-1'...
MALATYA BŞB:1 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta öne geçmesine rağmen...
İZMİR BŞB:1 TOROSGÜCÜ:0 FUTBOL Takımımız, Torosgücü'nü İbrahim Aktaş'ın go...
İZMİR BŞB:1 BURSA GÜCÜ:2 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine ikinci yarı...
REO ATİLLA:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız, Reo Atillaspor'a ilk yarıda yedi...
ŞEHİT KAMİL:0 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şehit Kamil Engellil...
U15'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, U15 Elit Ligi C grubunu ...
İZMİR BŞB:0 ORTOTEK:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine 50+3'te yed...
İZMİR BŞB:2 KAHRAMANLAR:1 FUTBOL Takımımız, ilk devresi 1-1 sona eren maçta ...
ŞAHİNBEY:7 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şahinbey Engelliler'...
BORNOVASPOR:0 İZMİR BŞB:5 FUTBOL Takımımız, deplamanda Bornova ekibini farkl...
BU ONUR BİZİM TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gü...
İZMİR BŞB:4 ÇAMKULE:0 FUTBOL Takımımız, ikinci yarının ilk maçında Çamku...
İZMİR BŞB:1 PENDİK ENG:2 AMPUTE Takımımız, evinde Pendik Engelliler'e 2-1 m...
ÇAMKULE:3 İZMİR BŞB:3 FUTBOL Takımımız, 1.hafta erteleme maçında Çamkule...
İZMİR BŞB:3 YEDİTEPE:1 AMPUTE Takımımız, Yeditepe'yi Mehmet Yunsur, Barış...
HÜKMEN GALİBİZ:3-0 FUTBOL Takımımız, İlk Adımspor'un sahaya çıkmaması...
TSK:5 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, Süper Ligin ilk maçında deplasma...
LİGE HAZIRIZ SÜPER Lig'in ilk maçında pazar günü deplasmanda TS...
İZMİR BŞB:2 YOLSPOR:2 FUTBOL Takımımız, sahasında Yolspor'la 2-2 beraber...
GURURUMUZ OLDUNUZ BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın yer aldığı Türkiye A...
İZMİR BŞB:1 BORNOVA BLD:3 FUTBOL Takımımız, 9 kişi kaldığı maçta rakibine 3-...
AMPUTELERİMİZ FİNALDE BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın da yer aldığı Ampute...
TOROSGÜCÜ:1 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:3 REO ATİLLA:2 FUTBOL Takımımız, REO Atilla'yı Mustafa Keskin (2)...
KAHRAMANLAR:1 İZMİR BŞB:2 FUTBOL Takımımız, rakibi karşısında ilk yarısını 1...
BORNOVASPOR:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız ligin ilk maçında rakibine ilk ya...
TAKVİYE YAPTIK SÜPER Lig'de yer alan Ampute Takımımız, İsmail Uzu...
FİKSTÜR ÇEKİLDİ AMPUTE Süper Ligi'nde yer alan takımımızın yeni se...
MİLLİ ONUR AMPUTE Takımı Antrenörümüz Murat Bahar, Uluslarara...
MİLLİ DAVET DÜNYA Kupası hazırlıkları kapsamında yapılacak kam...
JAPONYA'DA ÜÇÜNCÜ OLDUK JAPONYA'nın Kanagawa eyaletindeki Shonan kentinde ...
ONE NATION CUP COŞKUSU İzmir Büyükşehir Belediyespor, daha önce 2 kez şam...
PENDİK:3 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, ligin son maçında deplasmanda İs...
İZMİR BŞB:0 TSK:3 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde Ankara temsilcisin...
ŞAHİNBEY:1 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda geriye düştüğ...
KONYA ENG:1 İZMİR BŞB:0 AMPUTE Takımımız, ligin 15. hafta maçında Konya ek...
İZMİR BŞB:1 YEDİTEPE:0 AMPUTE Takımımız, ligin 14. hafta maçında istanbul...
ŞEHİT KAMİL:1 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Futbol Takımımı deplasmanda Şehit Kamil Eng...
HÜKMEN GALİBİZ AMPUTE futbol takımımız Melikgazi'nin maça çıkmama...
İZMİR BŞB:1 OSMANLISPOR:2 AMPUTE Takımımız, Süper Ligin ikinci yarısının ilk...
İZMİR BŞB:2 ÇAMDİBİ GB:3 FUTBOL Takımımız, Ç. Gençlerbirliği karşısında 2-0...
BARIŞ ELÇİ OLDU AMPUTE Futbol takımımızın Milli futbolcusu Barış T...
KURA HEYECANI 1.Amatör Küme'yi lider bitiren futbol takımımızın ...
İZMİR BŞB:7 BAŞDAŞSPOR:1 FUTBOL Takımımız, Yapıcıoğlu Başdaşspor'u farklı y...


  • İZMİR BŞB:0 KARŞIYAKA:3
    VOLEYBOL Takımımız, İzmir derbisinde Karşıyaka'ya mağlup oldu.
  • SAMSUN GENÇLİK:25 İZMİR BŞB:31
    BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda rakibini 6 sayı farkla yendi.
  • ÖZEL DAVET
    ALTINORDU Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret ede...
  • SOFYA'DAN ÜÇ MADALYA
    BULGARİSTAN'da düzenlenen Artistik Buz Pateni Sofia Trophy yarışmasında kulübümüz sporcuları kürsüye...
  • GİRESUN ÜNV:73 İZMİR BŞB:65
    BAYAN Basketbol Takımımız, Giresun'da rakibine 8 sayı farkla mağlup oldu.
  • BUZDA ÜÇ KUPA VAR
    SENKRONİZE Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz gençler ve büyüklerde kürsünün zirvesine çık...
  • SUALTINDA KUPA VAR
    SUALTI Ragbisi U18 Federasyon Kupası'nda kulübümüz kadınlarda ikinci, erkeklerde ise üçüncülük kürsü...
  • REKOR GELDİ
    BALKAN U20 Salon Atletizm Şampiyonası’nda sporcumuz Yasemin Zehra Börekçi, 4x400 metre bayrakta 4:03...
  • 3 KUPA, 10 MADALYA
    TRAMPOLİN Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’nda kulübümüz kupalar ve madalyalarla döndü.
  • ESKRİMDE MADALYA
    SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda U10’da Alp Deniz Öcek ve Mina Yıldız üçüncülük kürsüs...