HABERLER
06.10.2018
Futbol
BORNOVASPOR:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız ligin ilk maçında rakibine ilk yarıda yediği golle mağlup oldu.

İZMİR Büyükşehir Belediyespor, 1. Amatör Lig D Grubu ilk maçında Bornovaspor'a 1-0 mağlup oldu. Bornova Şehir Stadı'nda oynanan karşılaşmasındaki tek gol 41. dakikada geldi.İzmir BŞB sahaya Rahmi Alanbay, Yusuf Gültekin, Davut Baran (Dk.67 Murat Varkan), Berat Demir, Oğuzcan Sülce, Onur Kurt, İbrahim Akkaş (Dk.77 Esat Budak), Kadir Akça, Burak Yıldırım (Dk.58 İbrahim Uslu), Ejder Kurtcebe ve Mustafa Keskin kadrosuyla mücadele etti.


Futbol > Son 50 haber
U16'LARIMIZ FİNALLERDE FUTBOL Altyapı U16 Takımımız, İzmir Şampiyonu olar...
İZMİR BBSK:1 MALATYA BŞB:0 AMPUTE Futbol Takımız, kendi sahasında konuk ettiğ...
BURSAGÜCÜ:0 İZMİR BBSK:2 AMPUTE Futbol Takımız, deplasmanda Bursagücü'nü Ba...
İZMİR BBSK:15 ŞEHİTKAMİL:1 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde lig sonuncusu Şehi...
ORTOTEK G:0 İZMİR BBSK:0 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda Ortotek Gazil...
İZMİR BBSK:1 ŞAHİNBEY:3 AMPUTE Futbol Süper Ligi'nde takımımız, sahasında ...
PENDİK ENG:3 İZMİR BBSK:1 AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekib...
HAYDİ BÜYÜKŞEHİR FUTBOL U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Ka...
YEDİTEPE:2 İZMİR BBSK:2 AMPUTE Takımımız, İstanbul deplasmanında iki kez g...
NEFESLER KESİLDİ 6. Uluslararası U12 İzmir Cup'ın ilk gününde 128 m...
İZMİR CUP KARNAVALI ALTINORDU'nun düzenlediği, 24 farklı ülkeden 72 ta...
İKİ GENCİMİZ İZMİR KARMASI'NDA U12 Takımımızdan Burak Gülbahar ve Arda Ateş, İzmi...
İŞTE U12 İZMİR CUP GRUPLARI AVRUPA'nın en ünlü ekiplerinin katılacağı, 5 Nisan...
TAKVİYE YAPTIK AMPUTE Takımımız, İstanbul Yeditepe Engelliler'den...
TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’NDAYIZ FUTBOL Altyapı U15 Takımımız, Play-Off maçlarında ...
MİLLİ GURUR U23 Sporcu Eğitim ve Gelişim Kampı’na Ampute Futbo...
BARIŞ’IN HİKAYESİ DÜNYA’DA UEFA, #AdilOyun kampanyası kapsamında Ampute Takım...
U12'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, İzmir ASKF U12 Gelişim L...
LİGİ 4. BİTİRDİK FUTBOL Takımımız, ligin son haftasında İlkadımspor...
İZMİR BŞB:2 CEYLANSPOR:2 FUTBOL Takımımız, önemli maçta rakibini 2-0 öne ge...
İZMİR BŞB:1 YOLSPOR:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:0 İST. ÖZÜRLÜLER:4 AMPUTE Futbol Takımımız, evinde İstanbul temsilcis...
BORNOVA BLD:3 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, lider Bornova Belediyesi'ne 3-1'...
MALATYA BŞB:1 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta öne geçmesine rağmen...
İZMİR BŞB:1 TOROSGÜCÜ:0 FUTBOL Takımımız, Torosgücü'nü İbrahim Aktaş'ın go...
İZMİR BŞB:1 BURSA GÜCÜ:2 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine ikinci yarı...
REO ATİLLA:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız, Reo Atillaspor'a ilk yarıda yedi...
ŞEHİT KAMİL:0 İZMİR BŞB:3 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şehit Kamil Engellil...
U15'LER PLAY-OFF'TA FUTBOL Altyapı Takımımız, U15 Elit Ligi C grubunu ...
İZMİR BŞB:0 ORTOTEK:1 AMPUTE Takımımız, zorlu maçta rakibine 50+3'te yed...
İZMİR BŞB:2 KAHRAMANLAR:1 FUTBOL Takımımız, ilk devresi 1-1 sona eren maçta ...
ŞAHİNBEY:7 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, deplasmanda Şahinbey Engelliler'...
BORNOVASPOR:0 İZMİR BŞB:5 FUTBOL Takımımız, deplamanda Bornova ekibini farkl...
BU ONUR BİZİM TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gü...
İZMİR BŞB:4 ÇAMKULE:0 FUTBOL Takımımız, ikinci yarının ilk maçında Çamku...
İZMİR BŞB:1 PENDİK ENG:2 AMPUTE Takımımız, evinde Pendik Engelliler'e 2-1 m...
ÇAMKULE:3 İZMİR BŞB:3 FUTBOL Takımımız, 1.hafta erteleme maçında Çamkule...
İZMİR BŞB:3 YEDİTEPE:1 AMPUTE Takımımız, Yeditepe'yi Mehmet Yunsur, Barış...
HÜKMEN GALİBİZ:3-0 FUTBOL Takımımız, İlk Adımspor'un sahaya çıkmaması...
TSK:5 İZMİR BŞB:1 AMPUTE Takımımız, Süper Ligin ilk maçında deplasma...
LİGE HAZIRIZ SÜPER Lig'in ilk maçında pazar günü deplasmanda TS...
İZMİR BŞB:2 YOLSPOR:2 FUTBOL Takımımız, sahasında Yolspor'la 2-2 beraber...
GURURUMUZ OLDUNUZ BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın yer aldığı Türkiye A...
İZMİR BŞB:1 BORNOVA BLD:3 FUTBOL Takımımız, 9 kişi kaldığı maçta rakibine 3-...
AMPUTELERİMİZ FİNALDE BARIŞ Telli ve Erdi Arslan'ın da yer aldığı Ampute...
TOROSGÜCÜ:1 İZMİR BŞB:1 FUTBOL Takımımız, 1-0 öne geçtiği maçta rakibiyle ...
İZMİR BŞB:3 REO ATİLLA:2 FUTBOL Takımımız, REO Atilla'yı Mustafa Keskin (2)...
KAHRAMANLAR:1 İZMİR BŞB:2 FUTBOL Takımımız, rakibi karşısında ilk yarısını 1...
BORNOVASPOR:1 İZMİR BŞB:0 FUTBOL Takımımız ligin ilk maçında rakibine ilk ya...
TAKVİYE YAPTIK SÜPER Lig'de yer alan Ampute Takımımız, İsmail Uzu...


  • BÜYÜK HEYECAN
    KULÜBÜMÜZÜN ev sahipliğinde gerçekleşen Minikler Türkiye Judo Şampiyonası başladı.
  • KONUK OLDUK
    TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, Engelsiz İzmir Komisyon toplantısında yer aldı.
  • CANINIZ SAĞOLSUN
    ERKEK Basketbol Takımımız, EBBL Final Grubu çeyrek finalinde Ankara Kıyı Gençlik'e 72-58 yenilerek ş...
  • HEYECAN BAŞLIYOR
    MİNİKLER Judo Türkiye Şampiyonası, 24-26 Mayıs'ta Celal Atik Spor Salonu'nda başlıyor.
  • POTADA RAKİP ANKARA KIYI
    ERKEK Basketbol Takımımız, EBBL Final Grubu çeyrek finalinde Ankara Kıyı ile eşleşti. Karşılaşma 23 ...
  • U16'LARIMIZ FİNALLERDE
    FUTBOL Altyapı U16 Takımımız, İzmir Şampiyonu olarak Türkiye Finallerine adını yazdırdı.
  • MİLLİ GURUR
    A Milli Kadın ve Erkek Plaj hentbol takımlarında kulübümüzden iki antrenör ve beş sporcu yer alacak....
  • ACI KAYBIMIZ
    KULÜBÜMÜZÜN eski sporcusu ve Genel Sekreterleri'nden Murat Öztamur'un annesi Kadriye Öztamur (69) ve...
  • ÇEYREK FİNALDEYİZ
    ERKEK Basketbol Takımımız, EBBL Final Grubu ikinci maçında Geçitspor'u 66-56 yenerek çeyrek finale y...
  • ANLAMLI SERGİ
    MENEMEN Anadolu Lisesi öğrencilerinin, Engelliler Haftası kapsamında yaptığı resimler, engelli sporc...