HABERLER
28.06.2018
Voleybol
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 250 sporcunun katıldığı voleybol seçme sonuçları açıklandı.

BÜNYESİNDE barındığı 35 branş ve 3 bin 500 lisanslı sporcusuyla Türkiye’nin en büyük spor kulüpleri arasında gösterilen İzmir Büyükşehir Belediyespor, bayan voleybol altyapı takımlarına yönelik seçme düzenledi. Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçmelere 250 sporcu başvurdu. 2000-2007 doğumlular arasında düzenlenen organizasyonda altyapı takımlarına seçilmeyi hak eden sporcular şu şekilde...


Bayan Voleybol Seçmelerini Kazananlar

2000-2001

Duygu Kandur, Pelinsu Şen, Elanur Deniz Çelik, Sude Esin Dansiye


2002-2003

Sude Gül, Su Naz Aloğlu, İrem Mamuç, Gizem Boğan, Kutsal Işık Demircioğlu, Lara Şensun Ergin, Aysu Deniz Us, Merve Durgun, Helin Çamca, Ceren Batuk


2004-2005

Buket Beril Şahin, İrem Doğruöz, Aybüke Rençber, Yasemin Kesgin, Sude Kırgöz, Deniz Ertüzün, Elif Güldiken, Gözde Efe, Ayşenur Baş, Yaprak Yavaş, Gamze Dikmen, Reyyan Şükran Aykaç, Ezgi Özcan, Özge Kendigelen, Ceren Yanık, Eylül Göktekin, Beyza Kurt


**2006-2007 doğumlu seçmeler gurubumuza katılan sporcularda eleme yapılmamış olmakla beraber elemlere katılan 2006-2007 doğumlu sporcularımız kulübümüzde takım bünyesinde antrenmanlara devam edecektir.



NOT: Seçilen sporcularımız hali hazırda bulunan yaş kategorilerindeki takımlarımızla birleştirilip antrenmana alınacaktır ve bu antrenmanlar sonucu tekrar eleme yapılacaktır.


Voleybol > Son 50 haber
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 250 sporcunun k...
VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seç...
FİLEDE YETENEK ARIYORUZ BAYAN Voleybol Takımlarımız, 2000-2007 doğumlular ...
FİLEDE LİGDE KALDIK VOLEYBOL Takımımız, sezonun son maçında THY'ye 3-0...
İZMİR BŞB:0 BALIKESİR BŞB:3 VOLEYBOL takımımız, evinde Balıkesir Büyükşehir Be...
BAHÇELİEVLER:3 İZMİR BŞB:2 VOLEYBOL Takımımız, 24. hafta karşılaşmasında çeki...
İZMİR BŞB:1 ROTA KOLEJİ:3 VOLEYBOL Takımımız, 23. hafta karşılaşmasında Rota...
YEŞİL BAYRAMİÇ: 1 İZMİR BŞB: 3 BAYAN Voleybol Takımımız deplasmanda Yeşil Bayrami...
İZMİR BŞB:2 SARIYER:3 VOLEYBOL Takımımız, 21. hafta karşılaşmasında İsta...
ARKAS:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 20. hafta karşılaşmasında İzmi...
MALTEPE YALI:3 İZMİR BŞB:2 VOLEYBOL Takımımız, 19. hafta karşılaşmasında İsta...
İZMİR BŞB:0 SALİHLİ:3 BAYAN Voleybol Takımımız, Salihli Belediyesi'ne 3-...
MANİSA BŞB:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN voleybol takımımız 17.hafta maçında karşılaş...
İZMİR BŞB:3 ALAŞEHİR BLD:1 BAYAN voleybol takımımız sahasında Alaşehir Beledi...
YEŞİLYURT:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 15.hafta maçında İstanbul'da r...
İZMİR BŞB:1 KARŞIYAKA:3 BAYAN Voleybol Takımımız evinde Karşıyaka'ya 3-1'l...
İZMİR BŞB:0 THY:3 VOLEYBOL Takımımız, ilk yarının son maçında İstanb...
BALIKESİR BŞB:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL takımımız, deplasmanda Balıkesir Büyükşeh...
İZMİR BŞB:1 BAHÇELİEVLER:3 BAYAN Voleybol Takımımız, İstanbul temsilcisine 3-...
ROTA KOLEJİ:3 İZMİR BŞB:1 VOLEYBOL Takımımız, onuncu hafta maçında Rota Kole...
İZMİR BŞB:3 YEŞİLBAYRAMİÇ:2 VOLEYBOL Takımımız, dokuzuncu hafta maçında final ...
SARIYER:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 8.hafta maçında İstanbul'da ra...
İZMİR BŞB:1 ARKAS:3 BAYAN Voleybol Takımımız, Arkas Spor'a 3-1'lik sko...
İZMİR BŞB:1 MALTEPE:3 BAYAN Voleybol Takımımız evinde Gez Grup Maltepe Y...
SALİHLİ:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda rakibine mağ...
İZMİR BŞB:0 MANİSA BŞB:3 BAYAN Voleybol Takımımız, Manisa Büyükşehir Beledi...
ALAŞEHİR:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Alaşehir Belediyes...
İZMİR BŞB:0 YEŞİLYURT:3 VOLEYBOL takımımız, sahasında Yeşilyurt'a 3-0 yeni...
KARŞIYAKA:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, 1.Ligdeki ilk maçında Ka...
GRUBUMUZ BELLİ OLDU GEÇTİĞİMİZ yıl 2. Ligde şampiyon olarak tarihinde ...
FİLEDE SEÇİLENLER BELLİ OLDU Genç sporcuların yoğun ilgi gösterdiği voleybol se...
FİLEDE YETENEK ARIYORUZ BU sezon 1.Lige yükselme başarısı gösteren Bayan V...
KUPA BİZİM İZMİR Büyükşehir Belediyesspor, Kadınlar Voleybol ...
FİLEDE 1. LİGDEYİZ İZMİR Büyükşehir Belediyesspor, Kadınlar Voleybol ...
ŞAMPİYONLUĞA “1” KALDI VOLEYBOL Takımımız final grubu ikinci maçında Hace...
İZMİR BŞB:3 KEPEZ BLD:0 VOLEYBOL Takımımız final grubu ilk maçında Antalya...
YOLUMUZ ŞAMPİYONLUK VOLEYBOL Takımımız, final ilk maçında bugün saat 1...
FİNALLERDEYİZ VOLEYBOL Takımımız, yarı final maçlarında 3'te 3 y...
İZMİR BŞB:3 BAHÇELİEVLER:2 VOLEYBOL Takımımız, yarı final ikinci maçında Bahç...
KAÇKAR KLJ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, yarı final ilk maçında Pazar K...
YOLUNUZ FİNAL OLSUN VOLEYBOL Takımımız, yarı final B grubunun ilk maçı...
FİLEDE PLAY-OFF'TAYIZ VOLEYBOL Takımımız, ligi ikinci sırada bitirerek p...
DENİZLİ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, Denizli Gençlik Hizmetleri'ni ...
İZMİR BŞB:3 AYVALIKGÜCÜ:0 VOLEYBOL Takımımız Ayvalıkgücü Belediye'yi 3-0 yen...
KEPEZ:3 İZMİR BŞB:1 VOLEYBOL Takımımız Kepez Belediye'sine 3-1 yenildi...
İZMİR BŞB:3 İZMİRSPOR:1 VOLEYBOL Takımımız, evinde nefes kesen mücadelede ...
ANTALYA GENÇLİK:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız Park Antalya Gençlik'i 3-0 yen...
İZMİR BŞB:3 MUĞLA BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, evinde Muğla BŞB'yi set vermed...
GELİŞİM:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız,Gelişim Koleji'ni 3-0 yenerek ü...
İZMİR BŞB:3 GAZİ GENÇLİK:0 VOLEYBOL Takımımız, evinde Gazi Gençlik'i set verm...


  • 6 MADALYA 3 KUPA
    Kulüpler Türkiye Tekvando Şampiyonası'nda kulübümüz kürsüden inmedi.
  • DÜNYA REKORU GELDİ
    İZMİR Büyükşehir Belediyespor'un genç okçusu Yasemin Ecem Anagöz, Milli okçu Mete Gazoz'dan oluşan K...
  • SUALTINDAN KUPA ÇIKTI
    SUALTI Ragbisi 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Kupası'nda kadın takımımız namağlup şamp...
  • EĞİTİM SÜRÜYOR
    YAZ okulları kapsamında kayıtların bugün sonlandığı yüzme kursunda 1300 çocuğumuz eğitimlerini tamam...
  • KUPA VE MADALYA BİZİM
    15 Temmuz Şehitleri Okçuluk Türkiye Kupası'nda kulübümüz 3 kupa ve 5 madalyanın sahibi oldu.
  • 6 MADALYA GELDİ
    BAŞKANLIK Kupası Judo Turnuvası'nda, kulübümüz sporcuları bir altın, üç gümüş ve iki bronz madalya k...
  • TATAMİDE GÜZEL BİR GÜN
    CELAL Atik Spor Salonu'nda gerçekleşen Başkanlık Kupası Judo Turnuvası'nda, 316 judo sporcusu kıyası...
  • MİNİKLERDE ÜÇÜNCÜYÜZ
    HENTBOL Minik Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz Türkiye Üçüncülüğü elde etti.
  • MİLLİ ONUR
    AMPUTE Takımı Antrenörümüz Murat Bahar, Uluslararası Ampute Futbol Junior Sporcu Eğitim ve Gelişim K...
  • ÇİFTE MADALYA
    11-13 Yaş Grekoromen Güreş Grup Birinciliği müsabakalarında iki sporcumuz bronz madalya kazanırken, ...