HABERLER
04.06.2018
Basketbol
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI CUMARTESİ günü yaklaşık 500 sporcunun katıldığı basketbol seçme sonuçları açıklandı.

BÜNYESİNDE barındığı 35 branş ve 3 bin 500 lisanslı sporcusuyla Türkiye’nin en büyük spor kulüpleri arasında gösterilen İzmir Büyükşehir Belediyespor, basketbol altyapı takımlarına yönelik seçme düzenledi. Celal Atik Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçmelere 500 sporcu başvurdu. 2001-2007 doğumlular arasında düzenlenen organizasyonda altyapı takımlarına seçilmeyi hak eden sporcular şu şekilde...

NOT: Seçilen sporcular Ramazan Bayramı'ndan sonra başlıyacak takım antrenmanlarına katılacak. Sporculara kulübümüz antrenörleri tarafından antrenman günleri ve saatleri bildirilecek.


Erkekler Basketbol Takım Seçmelerini Kazananlar

2001

Berkin Zeybek, Berkay İlbar Tunçkan, Burak Topuz, Karahan Tamer Sazan, Çağrı Baytüzün, Buğra Emir Yorulmaz, Ege Sayman, Metin Kaplan, Baran Sevinç.


2002

Mehmet Gökoğlu, Ethem Barış Fidan, Görkem Turşak, Buğra Cuci, Ataol Burak Özsu, Nejat Saygı Öztaşkent, Ege Sağlam, Yusuf Turgut, Salih Ahmet Dündar, Batuhan Kaba, Tuna Gök, Yılmaz Derin Yaşova.


2003

İbrahim Yağız Altınel, Mehmet Ata, Ahmet Eryin, Taner Vatansever, Ege Kanbaz, Merteren Alkış, Gökay Dinçsever, Deniz Çetinkaya, Süleyman Topkaya, Abdullah Topbaş, Berkay Kürkçü, Can Bayaraktutan, Muhammed Fatih Gürbüz, Eren Dam, Buğra Erkal, Barış Yavuz.


2004

Berke Şentürk, Mustafa Büyük.


2005

Halil Arun, Salih Karabulut, Salih Özmen, Kadir Kurtuluş, Deni,z Gök, Murat Arda Özdemir, Cihan Aşkın Akman, Efe Berk Işık, Mehmet Enfa Vakitsayan.


2006

Yiğit Demircan, Hamza İsa Bayram, Mustafa Aklu Türkeş, Efe Can Yamaç.


2007

Ege Karayana, Elber Ardataş, Çahan Duygulu.




Bayan Basketbol Takım Seçmeleri Kazananlar
2002
Seher Koyuncu, Berfin Ertaş.

2003
Kevser Şahan, Beyza Mantar, Gülce Gök, Koral Mercan, Elif Savaş, Aysel Melissa Tandiş.

2004
Esra Akgün, Gizem Eyüpoğlu.

2005
Azra Yılmaz.

2006
Nesrin Küçükmarkoç, Başak Sivriler, Selen Garip, Ceren Garip.

2007
Emine Akar, İrem Karakuzulu, Elif Gündoğan, Ayşe Saydam.


Basketbol > Son 50 haber
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI CUMARTESİ günü yaklaşık 500 sporcunun katıldığı ba...
SEÇMELERE BÜYÜK İLGİ ALTYAPI erkek ve bayan takımlarına yönelik yapılan...
CANINIZ SAĞOLSUN Genç Erkek Basketbol Takımımız, yarı final maçında...
İLK DÖRTTEYİZ Genç Erkek Basketbol Takımımız, çeyrek final maçın...
ÇEYREK FİNALDEYİZ Genç Erkek Basketbol Takımımız, Öbek Boğaziçi Okul...
GENÇLER ADIM ADIM İZMİR Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek Basketbol...
POTADA SEÇMELER VAR BASKETBOL Erkek ve Bayan Takımlarımız, altyapı tak...
HAYDİ GENÇLER İZMİR Büyükşehir Belediyespor Genç Erkek Basketbol...
AVRUPA'DA ÜÇÜNCÜ OLDUK TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, Avrupa Li...
ALKIŞLAR SİZE İSPANYA'da düzenlenen Avrupa Ligi-3 finallerinde m...
AÇI KOLEJİ:69 İZMİR BŞB:62 BAYAN Basketbol Takımımız, deplasmanda Açı Koleji'...
İZMİR BŞB:74 TED:73 ERKEK Basketbol Takımımız, sezonun son maçında evi...
İZMİR BŞB:69 DÜZCE BLD:65 BAYAN Basketbol Takımımız, evinde Düzce Belediyesi...
ANTALYA BŞB:41 İZMİR BŞB:72 TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol takımımız, deplasman...
OLİMPİK BASKET:68 İZMİR BŞB:58 KADIN Basketbol takımımız, deplasmanda İstanbul te...
FİNAL GENÇLİK:91 İZMİR BŞB:67 ERKEK Basketbol Takımımız, deplasmanda Bursa temsi...
FİNALLERDEYİZ GENÇ Erkek Basketbol Takımımız, Türkiye Şampiyonas...
GALATASARAY:57 İZMİR BŞB:61 KADIN Basketbol takımımız, İstanbul temsilcisini s...
İZMİR BŞB:65 ERZURUM BŞB:70 ERKEK Basketbol Takımımız, evinde Erzurum BŞB'ye 5...
İZMİR BŞB:61 ATASPOR:83 KADIN Basketbol takımımız, İstanbul temsilcisine s...
İZMİR BŞB:71 MAMAK BLD:81 ERKEK Basketbol Takımımız, evinde Ankara ekibine 1...
İZMİR BŞB:67 AÇI KOLEJİ:86 BAYAN Basketbol Takımımız, evinde rakibine 19 sayı...
MANİSA BŞB:91 İZMİR BŞB:73 ERKEK basketbol takımımız deplasmanda Manisa ekibi...
FİNALE ADIM ADIM U18 A final grubunda Genç Erkek Basketbol Takımımı...
İZMİR BŞB:71 UPS:66 ERKEK Basketbol Takımımız, evinde İstanbul temsilc...
DÜZCE BLD:49 İZMİR BŞB:51 BAYAN Basketbol Takımımız, deplasmanda 2 sayı fark...
EDİRNE BLD:66 İZMİR BŞB:61 ERKEK Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 5 ...
İZMİR BŞB:42 OLİMPİK:61 BAYAN Basketbol Takımımız, İstanbul ekibine farklı...
GENÇLER GÜMBÜR GÜMBÜR U18 A final grubunda Genç Erkek Basketbol Takımımı...
İZMİR BŞB:52 GS.GELİŞİM:89 BAYAN Basketbol Takımımız, güçlü rakibi Galatasara...
İZMİR BŞB:72 GEMLİK:79 ERKEK Basketbol Takımımız, 15. hafta karşılaşmasın...
FETHİYE:97 İZMİR BŞB:81 ERKEK Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 16...
ATASPOR:70 İZMİR BŞB:63 KBBL Eleme Grubu ilk maçında Bayan Basketbol Takım...
POTADA KURALAR ÇEKİLDİ KBBL Eleme Grubunda takımımızın rakipleri belli ol...
İZMİR BŞB:60 MERSİN BŞB:79 ERKEK Basketbol Takımımız, sahasında Mersin Büyükş...
CANİK BLD:36 İZMİR BŞB:66 BAYAN Basketbol Takımımız, Play-Off eleme turu iki...
İZMİR BŞB:76 CANİK BLD:43 BAYAN Basketbol Takımımız, Play-Off eleme turunda ...
POTADA RAKİP CANİK KBBL'de normal sezonu ikinci sırada tamamlayan Bay...
GÖLHİSAR:40 İZMİR BŞB:96 BAYAN Basketbol Takımımız, ligin son maçında Gölhi...
BOLUSPOR:84 İZMİR BŞB:61 ERKEK Basketbol Takımımız, deplasmanda rakibine 23...
GENCİZ GÜÇLÜYÜZ U18 A 2.Tur grubunda yer alan Genç Erkek Basketbol...
HÜKMEN GALİBİZ BAYAN Basketbol Takımımız, lig maçında Antalya Yıl...
AKDENİZ ÜNV:67 İZMİR BŞB:65 KADIN Basketbol takımımız deplasmanda Akdeniz Üniv...
TED:88 İZMİR BŞB:71 BASKETBOL takımımız deplasmanda, TED'e 17 sayı far...
İZMİR BŞB: 76 BATI MAKİNA: 60 BAYAN Basketbol Takımımız, sahasında rakibini 16 s...
İZMİR BŞB:86 FİNALSPOR:97 ERKEK Basketbol Takımımız, sahasında Bursa ekibine...
NAZİLLİ BLD.:56 İZMİR BŞB:54 KADIN basketbol takımımız deplasmanda rakibine 2 s...
ERZURUM BŞB: 91 İZMİR BŞB:77 BASKETBOL takımımız deplasmanda Erzurum ekibine 14...
YENİ MAMAK:68 İZMİR BŞB:66 ERKEK basketbol takımımız deplasmanda rakibine son...
ALANYA BLD.:35 İZMİR BŞB:73 KADIN basketbol takımımız deplasmanda rakibini far...


  • YASEMİN'DEN BRONZ
    48. Balkan U20 Atletizm Şampiyonası'nda sporcumuz Yasemin Zehra Börekçi, 4x400 bayrak yarışmasında ü...
  • AKDENİZ'DE İKİ MADALYA
    İSPANYA'nın Tarragona kentinde yapılan 18.Akdeniz Oyunlar'nda milli okçularımız Aybüke Aktuna ve Yas...
  • ÜÇÜNCÜ OLDUK
    AKSARAY'da düzenlenen Küçük Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz ilk üç içerisinde şampiyonayı t...
  • ALKIŞLAR ONUR'A
    TÜRKİYE Minikler Serbest Güreş Şampiyonası'nda Onur Demir, bronz madalya kazandı.
  • VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ
    CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seçmelerine 250 öğrenci başvurdu.
  • İZMİR KUPASI BAŞLIYOR
    BORNOVA ve Bayraklı'daki 18 okulun 47 öğrencisinden oluşan hokey takımları, Okullararası Buz Hokeyi ...
  • HAYDİ SPOR OKULUNA
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi Spor Okulları’nda yaz dönemi 18 Haziran’da başladı. Kayıtlar tüm hızıyla...
  • MİLLİ DAVET
    DÜNYA Kupası hazırlıkları kapsamında yapılacak kampa Ampute Futbol Takımımızdan Erdi Arslan, Gökhan ...
  • BALKANLAR'DAN İKİ BRONZ
    ROMANYA'da düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonası'nda judocularımızdan Habibe Vardar ve İbrahim Şimşe...
  • BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN
    TÜM babaların bu özel gününü kutlar, başımızdan eksik olmamaları isteğiyle uzun ömürler dileriz...