HABERLER
29.05.2018
Buz Pateni
ANLAMLI ORGANİZASYON MERHUM sporcumuz Beyza Şenonay Okullararası Buz Pateni İzmir Kupası'nda sporcularımız bu sefer birbirlerine rakip oldu.

HAFTASONU İzmir Bornova'da yer alan Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda bulunan Uluslararası Buz Sporları Salonu’nda çok anlamlı bir organizasyon düzenlendi. Buz Pateni İzmir İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan Merhum sporcumuz Beyza Şenonay anısına düzenlenen Okullararası Buz Pateni İzmir Kupası'nda İzmir BŞB'li sporcularımız bu sefer birbirlerine rakip oldu. 35'i devlet 23'ü özel, 4'ü üniversite olmak üzere 62 eğitim kurumundan toplam 82 sporcunun yarıştığı İzmir Kupası'nda sporcularımız kendi kategorilerinde hünerlerini sergilediler.


Kategorilerinde dereceye giren sporcular şu şekilde sıralandı...


E BAYANLAR KATEGORİSİ (6 YAŞ ALTI ADAY-ÖZEL SPORCU)

1-Doğa Güner - İngiliz Kültür Derneği Anaokulu-Bornova

2-Beril Taştemur - İsmet Sezgin Orta Okulu-Bornova

3-Selin Durgut - İsmet Sezgin Orta Okulu-Bornova



E BAYLAR KATEGORİSİ (6 YAŞ ALTI ADAY ADAYI SPORCU)

1-Ata Ertuvgan - Kars Halil Atilla İlkokulu-Bornova

1-Batı Gügül - Kars Halil Atilla İlkokulu-Bornova

1-Mustafa Emir Çobaner - Orkide İlkokulu-Bayraklı

1-Hilmi Güney Yılmaz - Dr.Cavit Özyeğin İlkokulu-Bornova



D BAYANLAR KATEGORİSİ (7-8 YAŞ)

1-Elif Uğural (23.54) - Şehit Polis Fethi Sekin İlkokulu-Bayraklı

2-Duru Çimen (20.95) - Ö.Mektebim İlkokulu-Bornova

3-Ezgi Özer (13.55) - Ö.DoğaBilim Koleji İlkokulu-Karşıyaka

4-Deniz Tarım(8.33) - Mustafa Reşit Paşa İlkokulu-Karşıyaka



D BAYLAR KATEGORİSİ (7-8 YAŞ)

1-Atlas Baydurak (7.71) – Ömer Seyfettin İlkokulu-Bornova

2-Toprak Aydın (7.03) - 100.Yıl İlkokulu-Bayraklı



C BAYANLAR KATEGORİSİ (8-9 YAŞ)

1-Derya Taygan (33.06) - Mavişehir İlkokulu-Karşıyaka

2-Sezen Öztürk (28.46) - Ş.PolisAhmetAtillaİlkokulu-Gaziemir

3-Nehir Alan (25.17) - Ö.İzmir Koleji O.Okulu

4-Gökçe Doğa Sezgi (25.15) - Ö.İzmir Türk Koleji-İlkokulu



C BAYLAR KATEGORİSİ (8-9 YAŞ)

1-Batu Tasasız (25.55) - Ömer Özkan İlkokulu -Bayraklı

2-Toprak Güllükaya (14.89) - Ö.Ege Koleji İlkokulu-Bornova



A BAYANLAR KATEGORİSİ (10-11YAŞ)

1-Yağmur İlgün (24.72) – Evin Leblebicioğlu Orta Okulu-Karşıyaka

2-Selin Uğural (24.70) – Nedret İlhan Keten Orta Okulu-Bayraklı


MİNİK BAYANLAR KATEGORİSİ (11-12YAŞ)

1-Defne Günce Kılıç (33.93) – Ö.Rota Koleji O.Okulu-Gaziemir

2-E.Ilgın Özvatan (29.17) – Ö.Okyanus Koleji O.Okulu-Bornova

3-Delfin Kavaklı (26.96) – Nevvar Salih İşgören O.Okulu-Gaziemir

4-Adasu Mutlu (26.03) – Ö.Bilim Doğa Koleji O.Okulu-Bornova

5-Ezgi Güler (23.92) - Ö.YönderKoleji O.Okulu-Bornova

6-Elifsu Koru (22.70) – Ö.Ege Üniv. Güçlendirme.Vakfı OrtaOkulu-Bornova


MİNİK BAYLAR KATEGORİSİ (11-12YAŞ)

1-Efe Cetiz (42.68) - Kent Koleji O.Okulu-Çiğli

2-Berkan Algül(21.70) - İsmet Sezgin Orta Okulu-Bornova



YILDIZ BAYANLAR KATEGORİSİ (13-14YAŞ)

1- Elifsu Erol (53.34) - Ö.Ege Alsancak Koleji O.Okulu-Bayraklı

2-Selin Erkan (40.53) - Ö.Mektebim Koleji Anadolu Lisesi-Bornova


GENÇ BAYANLAR KATEGORİSİ (15-16YAŞ)

1-Sıla Sağdıç (53.68) - Abdülhamithan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi- Gaziemir

2-Azra Terlemez (46.77) - Atatürk Mesleki Teknik Anadolu Lisesi-Bornova


BÜYÜK BAYANLAR KATEGORİSİ (17 YAŞ ÜSTÜ)

1-Zeynep Yiğit (50.74) - Ege Üniversitesi MYO



BÜYÜK SENKRONİZE KATEGORİSİ (15 YAŞ ÜSTÜ)

1-İzmir Büyükşehir Belediyesi A Takımı (Team Spectrum) - (Ege Üniversitesi )


YILDIZ SENKRONİZE KATEGORİSİ (15 YAŞ ALTI)

1-İzmir Büyükşehir Belediyesi B Takımı (Team SYNCHRO-ICE) - (Bilim Doğa Koleji )


MİNİK SENKRONİZE KATEGORİSİ (13 YAŞ ALTI)

1-İzmir Büyükşehir Belediyesi A Takımı (Team ICESTARS) - (İsmet Sezgin OrtaOkulu-Bornova )


Buz Pateni > Son 50 haber
SOFYA'DAN ÜÇ MADALYA BULGARİSTAN'da düzenlenen Artistik Buz Pateni Sofi...
BUZDA ÜÇ KUPA VAR SENKRONİZE Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulü...
GURURURMUZ DERYA ARTİSTİK Buz Pateninde sporcumuz Derya Taygan, Sır...
BUZU ERİTTİK ARTİSTİK Buz Pateni Ümitler Türkiye Şampiyonası'nd...
BUZUN “EN” İYİLERİ ARTİSTİK Buz Pateni sporcularımız, İzmir İl Temsil...
BUZDA 3 MADALYA ARTİSTİK Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulübü...
İZMİR BŞB:4 KOÇ ÜNV:9 BUZ Hokeyi Takımımız, DİDİ Süper Ligi'ndeki yedinc...
EFE'DEN GÜMÜŞ İSTANBUL’da yapılan Artistik Buz Pateni Bosphorus ...
GÜMÜŞ PATENLER:8 İZMİR BŞB:2 BUZ Hokeyi Takımımız, DİDİ Süper Ligin'deki altınc...
BOSPHORUS CUP'TAYIZ İSTANBUL’da düzenlenen Artistik Buz Pateni Bosphor...
TEBRİKLER MASAL SLOVENYA'da düzenlenen Skate Celje Uluslararası Bu...
BUZU ERİTTİK ARTİSTİK Buz Pateni Gazi Mustafa Kemal Atatürk Ümi...
CUMHURİYET ÇOCUKLARI ARTİSTİK Buz Pateni Cumhuriyet Kupası'nda sporcula...
EFE'DEN TAM 35 BUZ pateninin yükselen yıldızı Efe Çetiz, kariyeri...
TESTTE BAŞARILIYIZ İZMİR'de düzenlenen Artistik Buz Pateni Test Yarış...
GELECEĞİMİZ GÜVENDE ARTİSTİK Buz Pateni 1919 Atatürk Kupası ve Amatörl...
BUZDA MADALYA ARTİSTİK Buz Pateni Başkent Kupası'nda kulübümüz s...
GURURLANDIK KULÜBÜZÜN Buz Dansı sporcusu Berk Akalın, ABD'de d...
EFE'NİN HAYALİ BAŞARILI Buz Pateni sporcumuz Efe Cetiz, dünyaca ü...
TESTTE BAŞARILIYIZ TÜRKİYE Buz Pateni Federasyonunun düzenlediği test...
ANLAMLI ORGANİZASYON MERHUM sporcumuz Beyza Şenonay Okullararası Buz Pa...
KOCAELİ:3 İZMİR BŞB:7 BUZ Hokeyi Takımımız, Kocaeli GHSK'yı 3-7 yenerek ...
ŞENLİK GİBİ ARTİSTİK Buz Pateni ve sekronize sporcularımız 19 ...
BUZDA ŞÖLEN ULUSLARARASI Buz Sporları Salonu’nda 19 Mayıs Atat...
KUPA BİZİM ARTİSTİK Buz Pateni Spor Toto Federasyon Kupası'nd...
HEPSİ BİRER ŞAMPİYON! İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı...
BUZU ISITTIK İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde dü...
MİNİK PATENCİLER BÜYÜLEDİ ARTİSTİK Buz Pateni Ege Ümitler Şampiyonası ev sah...
BUZ GİBİ HEYECAN İZMİR Büyükşehir Belediyesi, buzun en başarılı spo...
BOSNA'DAN BRONZ GELDİ BOSNA Hersek’ te düzenlenen Artistik Buz Pateni Sa...
SENKRONİZEDE 3 MADALYA KULÜBÜMÜZ Türkiye Senkronize Buz Pateni Şampiyonas...
BUZDA ÇİFTE MADALYA ARTİSTİK Buz Pateninde sporcularımızdan Efe Cetiz ...
BELGRAD'TAN ÇİFTE MADALYA SIRBİSTAN’ın Belgrad kentinde yapılan Artistik Buz...
SENKRONİZE BAŞARI EVSAHİPLİĞİNİ yaptığımız Türkiye Senkronize Buz Pa...
NEFES KESTİLER EVSAHİPLİĞİNİ yaptığımız Türkiye Senkronize Buz Pa...
ŞAMPİYONLAR İZMİR’DE İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en başarı...
BUZDA FIRTINA GİBİYİZ BUZ pateni sporcularımız Ümitler Başkent Turnuvası...
O BİR DÜNYA REKORTMENİ İZMİR Büyükşehir Belediyesi Buz Sporları Salonu'nd...
ANKARA'DA 3 MADALYA ARTİSTİK Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda 2 biri...
BUZDA GÜMÜŞ KAZANDIK ARTİSTİK buz pateni Uluslararası Bosphorus Cup'ta ...
TECRÜBE KAZANDIK MACARİSTAN'da düzenlenen 11.Santa Clause Cup'ta ya...
SEKRONİZE BAŞARI İzmir Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te düzenlenen...
SENKRONİZEDE ÜÇ MADALYA SENKRONİZE Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulü...
BUZDA BAŞARILIYIZ KOCAELİ’de düzenlenen Artistik Buz Pateni Test yar...
EFE YİNE ZİRVEDE ARTİSTİK Buz Pateni'ndeki başarılı sporcumuz Efe C...
BUZDA 5 MADALYA ARTİSTİK Buz Pateni Gazi Mustafa Kemal Ümitler Şam...
TESTİ GEÇTİK KOCAELİ'nde düzenlenen Artistik Buz Pateni Test Ya...
BUZDA İKİ MADALYA ARTİSTİK Buz Pateni Cumhuriyet Kupası’nda kulübümü...
TESTİ GEÇTİLER ANKARA'da düzenlenen Artistik Buz Pateni Test yarı...
BİR ALTIN BİR GÜMÜŞ ARTİSTİK Buz Pateni Nenehatun Kupası figür yarışla...


  • İZMİR BŞB:0 KARŞIYAKA:3
    VOLEYBOL Takımımız, İzmir derbisinde Karşıyaka'ya mağlup oldu.
  • SAMSUN GENÇLİK:25 İZMİR BŞB:31
    BAYAN Hentbol Takımımız, deplasmanda rakibini 6 sayı farkla yendi.
  • ÖZEL DAVET
    ALTINORDU Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret ede...
  • SOFYA'DAN ÜÇ MADALYA
    BULGARİSTAN'da düzenlenen Artistik Buz Pateni Sofia Trophy yarışmasında kulübümüz sporcuları kürsüye...
  • GİRESUN ÜNV:73 İZMİR BŞB:65
    BAYAN Basketbol Takımımız, Giresun'da rakibine 8 sayı farkla mağlup oldu.
  • BUZDA ÜÇ KUPA VAR
    SENKRONİZE Buz Pateni Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz gençler ve büyüklerde kürsünün zirvesine çık...
  • SUALTINDA KUPA VAR
    SUALTI Ragbisi U18 Federasyon Kupası'nda kulübümüz kadınlarda ikinci, erkeklerde ise üçüncülük kürsü...
  • REKOR GELDİ
    BALKAN U20 Salon Atletizm Şampiyonası’nda sporcumuz Yasemin Zehra Börekçi, 4x400 metre bayrakta 4:03...
  • 3 KUPA, 10 MADALYA
    TRAMPOLİN Cimnastik Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası’nda kulübümüz kupalar ve madalyalarla döndü.
  • ESKRİMDE MADALYA
    SAMSUN'da düzenlenen Açık Eskrim Turnuvası’nda U10’da Alp Deniz Öcek ve Mina Yıldız üçüncülük kürsüs...