HABERLER
13.11.2017
Eskrim
ÜÇ MADALYA VAR TRABZON’da yapılan Süper Minikler ve Minikler Epe Açık Turnuvası'nda üç kez kürsüye çıktık.

11-12 Kasım'da Trabzon'da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Epe Açık Turnuvası'nda İzmir Büyükşehir Belediyesporlu sporcular üç madalya ile döndü. Trabzon Yomra Spor Salonu'nda düzenlenen şampiyonada Süper Minikler Erkek Epe branşında Mert Ahmet Koç tüm rakiplerini geçerek şampiyon olurken, aynı branşta Can Biçen altıncı oldu. Bir diğer sporcumuz Minikler Erkek Epe branşında Murat Meriç ise beşinci olarak bronz madalya kazandı.

Şampiyonada yer alan tüm sporcularımızı kutluyoruz.



Eskrim > Son 50 haber
ESKRİMDE MADALYA İSTANBUL'da düzenlenen Uluslararası Eskrim Açık Tu...
TEBRİKLER NAZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda Süper Minikle...
ESKRİMDE AVRUPA 3’ÜNCÜLÜĞÜ SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ’ında yer aldığı Yıld...
TARİHİ ŞAMPİYONLUK SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ, Yıldızlar ve Gençle...
TEBRİKLER LAL MISIR'da düzenlenen 15.Yıldızlar-Gençler Akdeniz Ş...
ESKRİMDE DÖRT KUPA YILDIZLAR Federasyon Kupası'nda kulübümüz iki biri...
EPEDE KÜRSÜDEYİZ ESKRİM Gençler Federasyon Kupası’nda sporcumuz Dor...
EPEDE İKİ MADALYA DAHA MİNİKLER Epe Eskrim Turnuvası'nda sporcularımız Mu...
KILIÇTA MADALYA GELDİ ANKARA’da düzenlenen Süper Minikler ve Minikler Kı...
ÜÇ MADALYA VAR TRABZON’da yapılan Süper Minikler ve Minikler Epe ...
EPEDE BRONZ GELDİ ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
ESKRİMDE İKİ MADALYA ANKARA'da düzenlenen Yıldızlar-Gençler Eskrim Açık...
IRMAK'TAN BRONZ ESKRİM Türkiye Şampiyonası'nda sporcumuz Irmak Şen...
1 KUPA 4 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Türkiye Şampiyonası'nda...
TEŞEKKÜR ZİYARETİ ESKRİM şubesindeki sporcularımızın velileri kulübü...
TEBRİKLER DENİZ SELİN SPORCUMUZ Deniz Selin Ünlüdağ'ında yer aldığı U23 ...
İKİNCİ OLDUK ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda 32 takım aras...
ESKİRMDE 3 MADALYA ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda sporcularımız...
DENİZ'DEN DÖRDÜNCÜLÜK GENÇLER Eskrim Flöre-Kılıç Federasyon Kupası'nda s...
IRMAK'TAN ÜÇÜNCÜLÜK ESKRİM Süperminikler Boğaziçi Kılıç Kupası'nda spo...
KUPA BİZİM YILDIZLAR Eskrim Federasyon Kupası'nda kılıç branş...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Eskrim Açık Turnuvası'n...
İKİNCİ OLDUK YILDIZLAR Epe Kılıç Türkiye Şampiyonası'nda İzmir ...
GÜMÜŞ BİZİM YILDIZLAR Eskrim Türkiye Şampiyonasın'da sporcumuz...
1 ALTIN 1 BRONZ EPE Eskrim Türkiye Şampiyonası'nda sporcularımız Y...
DENİZ'DEN BRONZ BÜYÜKLER Türkiye Kılıç Şampiyonası'nda sporcumuz ü...
ESKRİMDE 2 MADALYA MİNİKLER Epe Açık Turnuvası'nda sporcularımız 1 al...
DENİZ'DEN ÇİFTE MADALYA ESKRİM'deki başarılı sporcumuz Deniz Selin Ünlüdağ...
ESKRİMDE MADALYA YILDIZLAR Eskrim Açık Turnuva’sında sporcumuz Den...
2 KUPA 6 MADALYA SÜPER Minikler-Minikler Epe/Flöre Türkiye Şampiyon...
ESKRİMDE 5 MADALYA SÜPER Minikler ve Minikler Epe Açık Turnuvası'nda ...
ESKRİMDE İLK İKİ BİZİM İZMİR Büyükşehir Belediyespor, Adıyaman'daki şampi...
EPE DE ÜÇ MADALYA TRABZON’da düzenlenen Epe Açık Turnuvası'nda sporc...
ALKIŞLAR İDİLSU'YA İZMİR Büyükşehir Belediyesi'nde eskrime başlayan İ...
AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜYÜZ ULUSLARARASI Eskrim Çocuk Kupası'nda A ve B takımı...
MERİÇ GÜMÜŞ ALDI SÜPER Minikler kategorisinde mücadele eden eskrimc...
FLÖREDE ALTIN MİNİKLER ve Süper Minikler Türkiye Flöre Şampiyona...
ESKRİMDE ÇİFTE BAŞARI ÇANAKKALE'de yapılan Süper Minikler–Minikler Epe v...
MADALYALARI TOPLADIK ESKRİM takımımız, Uluslararası Boğaziçi Eskrim Kup...
TEBRİKLER EMİR CAFER Ünal Uluslarası Eskrim Turnuvası'nda sporcum...
ESKRİMDE BRONZ GELDİ ADIYAMAN Süper Minik ve Minikler Açık Turnuvası'nd...
ESKRİM MİLLİ TAKIMI’NDA İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nde eskrim antrenörü o...
ULUSLARARASI TECRÜBE YUNANİSTAN'ın Atina kentinde düzenlenen kampa özel...
MİLLİ SEVİNÇ İZMİR Büyükşehir Belediyespor Eskrim Takımının ant...
MİNİKLER SEVİNDİRDİ ESKRİMCİLERİMİZ Süper Minik ve Minikler Bay Bayan ...
TEBRİKLER GÖZDE ALANYA'da düzenlenen Minikler ve Süper Minikler Tü...
DURUŞMA SALONUNDAN SPORA İZMİR Barosu avukatlarından Özge Özşahin, odaklanm...
SELİN'DEN BRONZ 5. Uluslararası Samanyolu Çocuk Kupası'nda kulübüm...
ESKRİM’DE MADALYALAR BİZİM MEB tarafından düzenlenen Okullararası İl birinci...
DENEYİM KAZANDI ÇINAR Arabacı, Bulgaristan'da düzenlenen şampiyona...


  • EĞİTİM SÜRÜYOR
    YAZ okulları kapsamında kayıtların bugün sonlandığı yüzme kursunda 1300 çocuğumuz eğitimlerini tamam...
  • KUPA VE MADALYA BİZİM
    15 Temmuz Şehitleri Okçuluk Türkiye Kupası'nda kulübümüz 3 kupa ve 5 madalyanın sahibi oldu.
  • 6 MADALYA GELDİ
    BAŞKANLIK Kupası Judo Turnuvası'nda, kulübümüz sporcuları bir altın, üç gümüş ve iki bronz madalya k...
  • TATAMİDE GÜZEL BİR GÜN
    CELAL Atik Spor Salonu'nda gerçekleşen Başkanlık Kupası Judo Turnuvası'nda, 316 judo sporcusu kıyası...
  • MİNİKLERDE ÜÇÜNCÜYÜZ
    HENTBOL Minik Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda kulübümüz Türkiye Üçüncülüğü elde etti.
  • MİLLİ ONUR
    AMPUTE Takımı Antrenörümüz Murat Bahar, Uluslararası Ampute Futbol Junior Sporcu Eğitim ve Gelişim K...
  • ÇİFTE MADALYA
    11-13 Yaş Grekoromen Güreş Grup Birinciliği müsabakalarında iki sporcumuz bronz madalya kazanırken, ...
  • ÖDÜL AVCILARI
    KULÜBÜMÜZÜN Sualtı Görüntüleme Takımı, sualtının gizemli dünyasını yansıtan kareleriyle sanatı ve sp...
  • ÇEVRECİ HAVUZ GELİYOR
    İZMİR Büyükşehir Belediyesi, Kemer İZBAN istasyonunun yanındaki 5 bin m2'lik alana, "tam olimpik" yü...
  • SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI
    23 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 250 sporcunun katıldığı voleybol seçme sonuçları açıklandı.