HABERLER
20.06.2017
Voleybol
FİLEDE SEÇİLENLER BELLİ OLDU Genç sporcuların yoğun ilgi gösterdiği voleybol seçmeleri sonuçları açıklandı.

İZMİR Büyükşehir Belediyespor'un Celal Atik Spor Salonu'nda, 2001-2005 arası doğumluların katıldığı voleybol seçmeleri sona erdi. Minik takımdan A takıma kadar kadrosunda İzmirli sporcuları barındıran ve onlara spor yapma şansı tanıyan Büyükşehir Belediyesi'nin 16 Haziran tarihinde Celal Atik Spor Salonu'nda yapılan seçmelerde başarılı olan sporcu listesi:

2001: Gülşen Kıldiş ve Melisa Aydın

2002: Suna Gökçe Oğuz, Eylül Bebek ve Sılahan Tok

2003: Eda Zenginer, Belinay Öztürk ve Aleyna Mede

2004: Nehir Güneren

2005: Derin Selen Çetinel

Tüm sporcularımıza başarılar dileriz.


Voleybol > Son 50 haber
İZMİR BBSK:1 ROTA KOLEJİ:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin son maçında evinde konuk...
İZMİR BBSK:2 SARIYER BLD:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde çekişmeli geçen maçta İ...
KÜÇÜKYALI:3 İZMİR BBSK:2 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Küçükyalı Yelken'e...
İZMİR BŞB:1 B.ÇEKMECE:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde İstanbul temsilcisi Büy...
MARMARA:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Mehmet Erdem Marma...
İZMİR BŞB:0 KARŞIYAKA:3 VOLEYBOL Takımımız, İzmir derbisinde Karşıyaka'ya ...
SALİHLİ BLD:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini set verme...
İZMİR BŞB:3 BALIKESİR DSİ:1 BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında Balıkesir tems...
BAHÇELİEVLER:0 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini set verme...
İZMİR BŞB:3 ÖZATEŞ:0 VOLEYBOL Takımımız, evindeki maçta rakibini set ve...
İZMİR BŞB:3 SAKARYA:1 VOLEYBOL Takımımız, evinde Sakarya Gelişim Spor'u ...
ALTINBAŞ:3 İZMİR BŞB:1 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Altınbaş Üniversit...
ROTA KOLEJİ:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda Rota Koleji'ne mağ...
SARIYER BLD:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda İstanbul eki...
İZMİR BŞB:3 KÜÇÜKYALISPOR:0 BAYAN Voleybol Takımımız, sahasında Küçükyalıspor'...
B.ÇEKMECE:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda İstanbul eki...
İZMİR BŞB:0 MARMARA:3 VOLEYBOL Takımımız, evinde karşılaştığı Mehmet Erd...
KARŞIYAKA:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda Karşıyaka'ya...
İZMİR BŞB:3 SALİHLİ BLD:1 VOLEYBOL Takımımız Salihli Belediyesi'ni 3-1 yener...
BALIKESİR DSİ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, deplasmanda rakibini 3-1 yener...
İZMİR BŞB:3 BAHÇELİEVLER:0 VOLEYBOL Takımımız, 4.hafta maçında sahasında Bahç...
ÖZATEŞ:1 İZMİR BŞB:3 VOLEYBOL Takımımız, ligin üçüncü maçında deplasman...
SAKARYA GELİŞİM:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, ligin ikinci maçında deplasman...
İZMİR BŞB:3 ALTINBAŞ:2 VOLEYBOL Takımımız, final setine uzayan karşılaşma...
FİLEDE FİKSTÜR BELİRLENDİ 2018-2019 Voleybol Sezonu'nda bayanlar 1.ligin maç...
SEÇME SONUÇLARI AÇIKLANDI 23 Haziran Cumartesi günü yaklaşık 250 sporcunun k...
VOLEYBOLA YOĞUN İLGİ CELAL Atik Spor Salonu'nda düzenlenen voleybol seç...
FİLEDE YETENEK ARIYORUZ BAYAN Voleybol Takımlarımız, 2000-2007 doğumlular ...
FİLEDE LİGDE KALDIK VOLEYBOL Takımımız, sezonun son maçında THY'ye 3-0...
İZMİR BŞB:0 BALIKESİR BŞB:3 VOLEYBOL takımımız, evinde Balıkesir Büyükşehir Be...
BAHÇELİEVLER:3 İZMİR BŞB:2 VOLEYBOL Takımımız, 24. hafta karşılaşmasında çeki...
İZMİR BŞB:1 ROTA KOLEJİ:3 VOLEYBOL Takımımız, 23. hafta karşılaşmasında Rota...
YEŞİL BAYRAMİÇ: 1 İZMİR BŞB: 3 BAYAN Voleybol Takımımız deplasmanda Yeşil Bayrami...
İZMİR BŞB:2 SARIYER:3 VOLEYBOL Takımımız, 21. hafta karşılaşmasında İsta...
ARKAS:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 20. hafta karşılaşmasında İzmi...
MALTEPE YALI:3 İZMİR BŞB:2 VOLEYBOL Takımımız, 19. hafta karşılaşmasında İsta...
İZMİR BŞB:0 SALİHLİ:3 BAYAN Voleybol Takımımız, Salihli Belediyesi'ne 3-...
MANİSA BŞB:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN voleybol takımımız 17.hafta maçında karşılaş...
İZMİR BŞB:3 ALAŞEHİR BLD:1 BAYAN voleybol takımımız sahasında Alaşehir Beledi...
YEŞİLYURT:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 15.hafta maçında İstanbul'da r...
İZMİR BŞB:1 KARŞIYAKA:3 BAYAN Voleybol Takımımız evinde Karşıyaka'ya 3-1'l...
İZMİR BŞB:0 THY:3 VOLEYBOL Takımımız, ilk yarının son maçında İstanb...
BALIKESİR BŞB:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL takımımız, deplasmanda Balıkesir Büyükşeh...
İZMİR BŞB:1 BAHÇELİEVLER:3 BAYAN Voleybol Takımımız, İstanbul temsilcisine 3-...
ROTA KOLEJİ:3 İZMİR BŞB:1 VOLEYBOL Takımımız, onuncu hafta maçında Rota Kole...
İZMİR BŞB:3 YEŞİLBAYRAMİÇ:2 VOLEYBOL Takımımız, dokuzuncu hafta maçında final ...
SARIYER:3 İZMİR BŞB:0 VOLEYBOL Takımımız, 8.hafta maçında İstanbul'da ra...
İZMİR BŞB:1 ARKAS:3 BAYAN Voleybol Takımımız, Arkas Spor'a 3-1'lik sko...
İZMİR BŞB:1 MALTEPE:3 BAYAN Voleybol Takımımız evinde Gez Grup Maltepe Y...
SALİHLİ:3 İZMİR BŞB:0 BAYAN Voleybol Takımımız, deplasmanda rakibine mağ...


  • ACI KAYBIMIZ
    BUZ Hokeyi Branş Sorumlumuz Mete Tataroğlu, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşt...
  • İZMİR BBSK:90 UŞAK BLD:80
    ERKEK Basketbol Takımımız, ligin üçüncü maçında rakibini 10 sayı farkla yendi.
  • BARIŞ'TAN BRONZ
    İSPANYA’nın Castellon şehrinde düzenlenen İspanya Açık Tekvando Turnuvası'nda sporcumuz Barış Dağ üç...
  • BUZU ERİTTİK
    EUROPEAN Criterium serisinde Artistik Buz Pateni Takımımızdan Masal Oran ikinci, Derya Taygan ise dö...
  • SÖKE BASKET:48 İZMİR BBSK:66
    ERKEK Basketbol Takımımız, Söke Basket'i 18 sayı farkla yendi.
  • NARMANSPOR: 7 İZMİR BBSK:3
    GENÇ Erkekler Ligi Play-Off mücadelesinde Buz Hokeyi Takımımız, Narmanspor'a farklı yenildi.
  • PENDİK ENG:3 İZMİR BBSK:1
    AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekibine 3-1 yenildi.
  • BEŞİKTAŞ:74 İZMİR BBSK:69
    TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Beşiktaş'a uzatmalara giden karşılaşmanın ardın...
  • BUZ ADAM:7 İZMİR BBSK:2
    İZMİR BBSK, Genç Erkekler Ligi Play Off serisi ilk maçında deplasmanda Buz Adam'a farklı yenildi.
  • HAYDİ BÜYÜKŞEHİR
    FUTBOL U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında yer alacak.