HABERLER
09.06.2017
Judo
ŞÖLEN SONA ERDİ EV sahipliğini yaptığımız İllerarası Judo Başkanlık Kupası müsabakaları sona erdi.

İZMİR Büyükşehir Belediyespor’un düzenlediği İllerarası Judo Başkanlık Kupası sona erdi. İki gün boyunca Celal Atik Spor Salonu’nda minik ve miniminik kategorilerin mücadele eden genç judocular güzel görüntülere sahne oldular. İzmir, Manisa, Salihli, Aydın, Düzce, Sakarya, Bilecik, Antalya, İstanbul, Balıkesir, Kastamonu'dan 30 kulüp ve 513 sporcunun yer aldığı kupada İzmir Büyükşehir Belediyespor, 8 madalya topladı. Minikler kategorisinde Yusuf Dere üçüncü olurken, Samet Boztaş ve Dilara Çağatay, mini miniklerde Ela Bilgin, Arda Delice, Aeda Kuzen Tufan Engin ve Atilla Yıldız beşinci oldu.  


Judo > Son 50 haber
JUDOCULARIMIZDAN 5 MADALYA BURSA'da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi'nde, ju...
MUSA’DAN DA ALTIN BAŞARILI judocumuz Musa Şimşek, Ümitler Avrupa Kup...
BALKAN'DAN ÇİFTE MADALYA ARNAVUTLUK’un başkenti Tiran’da düzenlenen Büyükle...
JUDODA ÇİFTE HEYECAN KULÜBÜMÜZDEN 3 sporcu ve 2 antrenörümüz, hafta son...
TEBRİKLER YAĞMUR YUNANİSTAN’da düzenlenen Gençler Judo Avrupa Kupas...
JUDODA ÜÇ ŞAMPİYONLUK GÖRME Engelliler Türkiye Şampiyonası'nda üç judocu...
TATAMİDE KÜRSÜDEYİZ GENÇLER Türkiye Judo Şampiyonası’nda kulübümüzden ...
TATAMİDE MİLLİ GURUR ÜMİTLER Türkiye Judo Şampiyonası’nda kulübümüzden ...
MUSA’DAN GÜMÜŞ ÜMİTLER Judo Türkiye Şampiyonası’nda sporcumuz Mus...
DÖRT SPORCUMUZ FİNALLERDE OKULLAR Genç Judo Grup Müsabakalarında kulübümüzde...
ŞİMŞEK GİBİ ÜMİTLER Türkiye şampiyonalarında kırılması zor bir...
YİNE SÜPER LİGDE'YİZ BÜYÜKLER Spor Toto Judo Süper Lig'inde İzmir Büyük...
BAŞKAN'DAN ÖDÜL GÖRME Engelliler Judo Dünya Kupası'nda üçüncü olan...
JUDOCULAR 7.SIRADA ÜMİTLER Judo Süper Toto 1. Lig 1. Etap Müsabakalar...
MADALYALARI TOPLADIK 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Judo Turnuvası'nda 10 s...
YILDIZIMIZ PARLADI JUDO Federasyonu ve Japonya Ankara Büyükelçiliği’n...
TATAMİDE ŞAMPİYONLUK GENÇ judocumuz Musa Şimşek, Azerbaycan'da yapılan ...
MADALYALAR BİZİM DENİZLİ'de düzenlenen İllerarası Cumhuriyet Kupası...
6 MADALYA 1 KUPA BURDUR'daRahmetli Ali Boyacıoğlu anısına düzenlene...
TEBRİKLER ONUR GÖRME Engelliler Judo Dünya Kupası'nda kulübümüz s...
JUDODA ŞAMPİYONUZ 30 Ağustos Zafer Haftası Valilik Kupası Uluslarara...
6 MADALYA GELDİ BAŞKANLIK Kupası Judo Turnuvası'nda, kulübümüz spo...
TATAMİDE GÜZEL BİR GÜN CELAL Atik Spor Salonu'nda gerçekleşen Başkanlık K...
BALKANLAR'DAN İKİ BRONZ ROMANYA'da düzenlenen Gençler Balkan Şampiyonası'n...
TATAMİDE ÜÇÜNCÜLÜK YILDIZLAR Türkiye Judo Şampiyonası'nda sporcumuz M...
TATAMİDE ŞAMPİYONAYA YILDIZLAR Judo İl birinciliği müsabakalarında alty...
ÇOCUKLARIMIZ GELECEĞİMİZ DENİZLİ BŞB'nin düzenlediği Başkanlık Kupası'nda m...
DİLARA FİNALLERDE JUDO takımımızda yer alan sporcumuz Dilara Çağatay...
JUDOCULARIMIZ FİNALDE OKUL Sporları Judo Gençler Grup Müsabakalarında ku...
JUDODA ÜÇ MADALYA ANADOLU Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final müsabakalar...
FİNALLERE KALDILAR MEB Yıldızlar Grup Judo Şampiyonası'nda sporcuları...
KÜRSÜDEN İNMEDİK KULÜBÜMÜZÜN altyapısında bulunan judocularımız, ME...
TEBRİKLER SİZE GÖRME Engelliler Türkiye Judo Şampiyonası'nda kulü...
TATAMİDE MADALYA GELDİ TÜRKİYE Gençler Judo Şampiyonası'nda kulübümüz 3 m...
MİLLİ TAKIMA 5 JUDOCU İZMİR BŞBli 5 judocu Antalya'da yapılacak Nazım Ca...
EV SAHİPLİĞİ YAPIYORUZ GENÇLER Dünya Şampiyonasına hazırlanan erkek judo ...
TATAMİDE 2 MADALYA MİNİKLER Türkiye Judo Şampiyonası'nda kulübümüz sp...
TATAMİDE 3 KUPA SAKARYA'da düzenlenen 7. Uluslararası Judo Turnuva...
ÇİFTE GURUR ULUSLARARASI Görme Engelliler Avrupa Judo Şampiyon...
BÜYÜK GURUR BAŞARILI Judocumuz Çiçek Akyüz, Balkan Şampiyonası...
JUDOCULARI AĞIRLIYORUZ BALKAN ve Avrupa Şampiyonalarına hazırlanan erkek ...
TARZAN JUDOCULAR MANİSA Tarzanı İller arası Turnuvası'nda sporcular...
ŞÖLEN SONA ERDİ EV sahipliğini yaptığımız İllerarası Judo Başkanlı...
HEYECAN BAŞLADI EV sahipliğini yaptığımız İllerarası Judo Başkanlı...
BAŞKANLIK KUPASI BAŞLIYOR İLLER Arası Başkanlık Kupası Judo Turnuvası Celal ...
TEBRİKLER KAPAN 4. İslam Dayanışma Oyunları’nda Judo Milli Takımla...
JUDODA 5 MADALYA YUNANİTAN'da düzenlenen Uluslararsı Flippos Judo T...
AKYÜZ'DEN KOCAOĞLU'NA ZİYARET GENÇLER Avrupa Judo Şampiyonası'nda altın madalya ...
KUŞAK HEYECANI CELAL Atik Spor Salonu'nda gerçekleşen kuşak sınav...
ÇİÇEK AVRUPA ŞAMPİYONU İZMİR Büyükşehir Belediyesporlu Çiçek Akyüz, tüm r...


  • ACI KAYBIMIZ
    BUZ Hokeyi Branş Sorumlumuz Mete Tataroğlu, bir süredir mücadele ettiği amansız hastalığa yenik düşt...
  • İZMİR BBSK:90 UŞAK BLD:80
    ERKEK Basketbol Takımımız, ligin üçüncü maçında rakibini 10 sayı farkla yendi.
  • BARIŞ'TAN BRONZ
    İSPANYA’nın Castellon şehrinde düzenlenen İspanya Açık Tekvando Turnuvası'nda sporcumuz Barış Dağ üç...
  • BUZU ERİTTİK
    EUROPEAN Criterium serisinde Artistik Buz Pateni Takımımızdan Masal Oran ikinci, Derya Taygan ise dö...
  • SÖKE BASKET:48 İZMİR BBSK:66
    ERKEK Basketbol Takımımız, Söke Basket'i 18 sayı farkla yendi.
  • NARMANSPOR: 7 İZMİR BBSK:3
    GENÇ Erkekler Ligi Play-Off mücadelesinde Buz Hokeyi Takımımız, Narmanspor'a farklı yenildi.
  • PENDİK ENG:3 İZMİR BBSK:1
    AMPUTE Futbol Takımımız, deplasmanda İstanbul ekibine 3-1 yenildi.
  • BEŞİKTAŞ:74 İZMİR BBSK:69
    TEKERLEKLİ Sandalye Basketbol Takımımız, deplasmanda Beşiktaş'a uzatmalara giden karşılaşmanın ardın...
  • BUZ ADAM:7 İZMİR BBSK:2
    İZMİR BBSK, Genç Erkekler Ligi Play Off serisi ilk maçında deplasmanda Buz Adam'a farklı yenildi.
  • HAYDİ BÜYÜKŞEHİR
    FUTBOL U15 Takımımız, U15 Türkiye Şampiyonası 1.Kademe maçlarında yer alacak.